عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه دو :

شناسایی نقاط حساس منطقه دو در هنگام بارش برف

کد خبر: 83764
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲:۴۵ ب.ظ

شهردار منطقه دو از شناسایی و مستقر شدن نیروهای برف روبی در نقاط حساس و برف خیز منطقه دو خبر داد و گفت: ۵۰۰ نیروی انسانی و ۲۲۵ دستگاه از ماشین آلات برف روبی از قبل بارش برف در آماده باش کامل بودند و به شهروندان خدمات رسانی کردند.

به گزارش نداي مردم، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت: با توجه به بارش‌های قبل و بازدیدهای میدانی در زمان بارش نقاط حساس و برف خیز در منطقه دو شناسایی شد و ماشین آلات و تجهیزات برف روبی به صورت ویژه در این نقاط آماده باش مستقر شدند و توانستند با آمادگی بیشتر خدمات مطلبوت تری به شهروندان ارائه دهند.

وی افزود: مخازن شن مخصوص در ۵۰۰ نقطه از منطقه دو جانمایی شده و ۵۰۰ نقطه حساس دیگر در سطح منطقه دو شناسایی شده است و در این نقاط کیسه مخصوص شن و نمک جانمایی و برای استفاده شهروندان در زمان بارش قرار گرفته است.

نظری گفت: پس از بررسی‌ها و شناسایی نقاط حساس منطقه مخازن در حاشیه معابر، رمپ و لوپ بزرگراهی و روی پل‌های ماشین رو جانمایی شده‌اند و اکیپ‌های ویژه برای نقاط پر بارش و حساس در هنگام برف به صورت مستمر در آمادگی کامل هستند تا خدمات ویژه‌تری را ارئه دهند.

شهردار منطقه دو به دیگر اقدامات منطقه و استقرار تجهیزات لازم و ماشین آلات سنگین در زمینه برف روبی اشاره کرد و گفت: در ایام بارش نزولات جوی، با آمادگی کامل به خدمت رسانی بهینه و سریع به شهروندان پرداخته و ساماندهی مسیر تردد آنان در سطح معابر منطقه در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی یادآور شد: تمامی اکیپ‌های ستاد برف روبی منطقه همزمان با آغاز بارش برف درحالت آماده باش کامل عملیات خدمات رسانی قرار گرفته‌اند و همزمان تجهیزات و ماشین آلات سبک وسنگین نیز در محل های مذکور مستقر شده‌اند.

دیدگاه کاربران