عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل راه آهن استان تهران :

پیشرفت مطلوب پروژه ۷۰۰میلیارد ریالی/زیرگذر۱۵خرداد در حال ساخت است

کد خبر: 83815
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰ ق.ظ

احداث زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین به عنوان یکی از مهم ترین پروژه ها و طرح های شهری با جدیت دنبال می شود و شهروندان ورامینی روزانه نظاره گر فعالیت کارگران در این پروژه هستند.

به گزارش نداي مردم ، احداث زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین به عنوان یکی از مهم ترین پروژه ها و طرح های شهری با جدیت دنبال می شود و شهروندان ورامینی روزانه نظاره گر فعالیت کارگران در این پروژه هستند.

قرار داشتن پروژه احداث زیر گذر ۱۵ خرداد در مسیر تهران به ورامین و تردد قابل توجه وسایل نقلیه در این نقطه از شهر، ضرورت اجرای مطلوب و سریع این طرح را به همگان یادآور می شود.

بر اساس اعلام مسئولان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران که متولی ساخت و احداث زیرگذر ۱۵ خرداد به عنوان بخشی از طرح قطار حومه ای ورامین هستند، ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت زیرگذر در این منطقه در نظر گرفته شده است.

اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریالی برای ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین

رضا شاکری مدیرکل راه آهن استان تهران که روز گذشته به ورامین سفر کرد تا ضمن بازدید از روند احداث پروژه زیر گذر ۱۵ خرداد، با برخی از مسئولان شهرستانی دیدار کند، از روند اجرای پروژه ابراز رضایت دارد.

با تلاش های صورت گرفته از مجموع ۴۸ شمع برای احداث زیرگذر ۱۵ خرداد، ۳۶ شمع زده شده است

مدیر کل راه آهن استان تهران با اشاره به این نکته که در ساخت زیر گذر ۱۵ خرداد، ۴۸ شمع استفاده می شود، اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته از مجموع ۴۸ شمع برای احداث زیرگذر ۱۵ خرداد، ۳۶ شمع زده شده است.

وی نیز بر اختصاص اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریالی برای احداث زیرگذر ۱۵ خرداد در ورامین تأکید کرد.

شاکری، اردیبهشت ماه را زمان افتتاح این طرح مهم شهری دانست که می تواند در کاهش بار ترافیکی منطقه ورامین نقش مهم و اثرگذاری داشته باشد.

امروز شهروندان و مردم شهرستان ورامین نیز از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران انتظار دارند که روند احداث زیرگذر ۱۵ خرداد با جدیت دنبال شده و شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز نظارت کافی را بر اجرای درست پروژه داشته باشند.

ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد بر اساس اصول فنی بسیار مهم است

سعید تاجیک از ساکنان حوالی پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد شهر ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهروندان ورامینی ترافیک های ناشی از اجرای پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد را طی ماه های اخیر تحمل کرده اند و امیدوارند که یک طرح خوب شهری در این منطقه اجرایی شود.

وی، رعایت اصول ایمنی و فنی را در ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد بسیار مهم دانست و افزود: شرکت راه آهن به عنوان متولی اجرای این پروژه باید از همه ظرفیت های موجود خود برای ساخت یک پروژه فنی با رعایت اصول ایمنی استفاده کرده و کم ترین زمان ممکن را برای ساخت این پروژه صرف کند.

تاجیک با ابراز رضایت از نحوه اجرای زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین ادامه داد: خوشبختانه روند اجرای پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد مطلوب بوده و همواره کارگران در حال فعالیت هستند و این امر شهروندان را به اتمام هر چه زودتر این طرح مهم شهری امیدوار می کند.

وی با اشاره به ضرورت نظارت شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین بر روند اجرای این پروژه عنوان کرد: مردم و شهروندان ورامینی از مدیریت شهری و اعضای شورای شهر انتظار دارند که نظارت جدی بر اجرای این پروژه داشته تا این طرح شهری موجب ارتقای سیمای منطقه ورامین شود.

پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد یکی از مهم ترین طرح های اجرایی شهر ورامین است

مسئولان و مدیران شهری امیدوار هستند که ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد، آنان را به اهداف از پیش تعیین شده به منظور بهبود وضعیت ترافیک، ارتقای سیمای شهری، حذف مانع اتصال کارخانه قند با نقاط مرکزی شهر وغیره برساند.

علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد اظهار داشت: پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد را باید از مهم ترین طرح های اجرایی شهر ورامین دانست.

وی با اشاره به این نکته که فعالیت عمرانی در محدوده زیرگذر ۱۵ خرداد به شکل مطلوبی دنبال می شود، افزود: خوشبختانه ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد با استفاده از ظرفیت های موجود به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

ساخت راه های دسترسی به امرآباد و روغنکشی در قالب طرح ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد در مراحل پایانی خود قرار دارد

حیدریان ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته، ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد از برنامه زمان بندی جلوتر است و بدون تردید اتمام و بهره برداری از این پروژه، علاوه بر بهبود سیمای شهری ورامین، به توسعه شهری این منطقه کمک بزرگی خواهد کرد.

شهردار ورامین عنوان کرد: عقیده داریم که با ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین، محرومیت قدیمی در محله کارخانه قند و نقاط پیرامونی کاهش پیدا خواهد کرد و خدمت بزرگی به مردم این مناطق خواهد شد.

ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد از برنامه زمان بندی جلوتر است

وی با اشاره به این نکته که هم اکنون راه های منتهی به امرآباد و روغنکشی در مراحل پایانی خود قرار دارد، بیان داشت: ساخت راه های دسترسی به امرآباد و روغنکشی در قالب طرح ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد در مراحل پایانی خود قرار دارد.

ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد از برنامه زمان بندی جلوتر است و اواخر فروردین شاهد پایان یافتن ساخت این پروژه خواهیم بود

شهردار ورامین تأکید کرد: مدیریت شهری از نحوه اجرای پروژه و برنامه زمان بندی تعیین شده رضایت داشته و امیدوار است که هر چه زودتر شاهد افتتاح و بهره برداری از یکی از مهم ترین پروژه های شهری ورامین باشیم.

حیدریان در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر که زمان افتتاح زیرگذر ۱۵ خرداد چه زمانی خواهد بود، گفت: ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد از برنامه زمان بندی جلوتر است و اگر فعالیت عمرانی به همین شکل ادامه پیدا کند، اواخر فروردین شاهد پایان یافتن ساخت زیر گذر ۱۵ خرداد خواهیم بود.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که نظارت های لازم در ساخت زیرگذر ۱۵ خرداد لحاظ شده است، تأکید کرد: مدیریت شهری نیز نظارت های خود را در اجرای زیرگذر ۱۵ خرداد انجام می دهد.

به هر ترتیب با توجه به قرار داشتن پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد در مسیر تهران به ورامین، روزانه هزاران نفر از شهروندان این منطقه، مراحل ساخت این پروژه را مشاهده می کنند و امیدوارند که هر چه زودتر روبان افتتاح یکی از مهم ترین پروژه های شهری ورامین قیچی شود.

دیدگاه کاربران