عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط‌ زیست شهردار منطقه11 :

راه اندازی دو روز بازار دستفروشان در شمال و جنوب منطقه ۱۱

کد خبر: 83978
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴ ب.ظ

معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ از راه اندازی دو روز بازار در شمال و جنوب منطقه با هدف ساماندهی دستفروشان و بساط گستری قانونمند درروزهای پایانی سال خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،امیر حسین عساری با اشاره به اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در حد فاصل چهارراه ولی‌عصر(عج) تا تقاطع خیابان جمهوری که با مشارکت معبربان شهرداری، نیروی انتظامی و پلیس راهور انجام شده است؛ گفت: این طرح در سرتاسر محدوده با جمع‌آوری دستفروشان به برقراری نظم در این ۲ خیابان مهم و کلیدی منطقه انجامیده است.

معاون خدمات شهری و محیط‌ زیست شهردار منطقه۱۱ تصریح کرد: از اجرای طرحی خبر داد که مشخص می‌کند طرح ساماندهی دستفروشان خیابان ولی‌عصر(عج) یک طرح جامع‌نگر است.

وی افزود: در ساماندهی دستفروشان با توجه به نیازمند بودن اغلب آن ها به ایجاد فضایی برای کار و کسب درآمد این افراد هم فکر کرده‌ایم. بر این اساس ۲ نقطه را در ناحیه یک و چهار برای بساط ‌گستری قانونمند و منظم آن ها مشخص کرده‌ایم. این طرح با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و مراجعه خریداران از سراسر کشور به منطقه ۱۱برای خرید تا پایان سال برقرار است.

امیرحسین عساری ادامه داد: در بخش شمالی منطقه خیابان برادران مظفر جنوبی برای فعالیت دستفروشان مشخص شده است. با توجه به وجود ایستگاه آتش‌نشانی و بیمارستان در این خیابان، جانمایی محل فعالیت دستفروشان به نحوی انجام می‌شود که مشکل دسترسی برای این ۲مرکز پیش نیاید. در بخش جنوبی منطقه نیز با توجه به تقاضای زیاد در محدوده گاراژی را مشخص کرده‌ایم تا با ساماندهی دستفروشان، مصادیق سدمعبر را کنترل کنیم.

به گفته عساری در صورت موفقیت این روز بازارها به نظر می‌رسد فعالیت آن ها در سال آینده ادامه یابد.

دیدگاه کاربران