عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری :

مشارکت ۲۱ هزار دانش آموز شمال تهران در پنجمین جشنواره مشکات

کد خبر: 84068
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۴۶ ب.ظ

بیش از ۲۱ هزار دانش آموز مدارس شمال تهران با ارائه آثار خود، در پنجمین دوره آموزشی ترویجی جشنواره مشکات با محوریت اخلاق شهروندی،آسمان آبی و زمین پاک حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، بی نظیر سیاوشی مدیر اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این جشنواره با هدف هماهنگی و همکاری سازمان های مدیریت شهری در جهت توسعه ی آموزش های شهروندی و مشارکت محور نمودن و بسترسازی برای مشارکت خلاقانه شهروندان و دانش آموزان در ارتقاء فرهنگ شهروندی در حال اجرا ست.

وی افزود: امسال مسئولین ۲۷ خانه ی اخلاق و مهارت های شهروندی به عنوان مبلغان شهرداری در سطح مدارس حضور یافتند.

سیاوشی تصریح کرد: این افراد با اطلاع رسانی و توزیع بروشور های چاپ شده توسط اداره آموزشهای شهروندی، به تشویق و ایجاد انگیزه برای حضوردانش آموزان در این جشنواره پرداخته و با توجیه و توضیح محور های جشنواره ، اقدام به جمع آوری آثار در بین دانش آموزان کردند.

این مقام مسئول گفت: دانش آموزان بیش از ۱۵۰ مدرسه و تمامی سه گروه سنی کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان در این جشنوراه مشارکت نموده و آثار خود را به سرای محلات ۲۷گانه در منطقه یک تحویل دادند و در حال حاضر آثار در مرحله داوری قرار گرفته است.

دیدگاه کاربران