عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار ناحیه۴ شهرداری منطقه ۶ :

رای کمیسون ماده ۱۰۰ شهرداری ها برای سه شعبه بانکی در قلب تهران

کد خبر: 84105
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۴۴ ب.ظ

شهردار ناحیه۴ شهرداری منطقه ۶ از تخلف محرز سه شعبه بانکی در قلب تهران خبر داد و گفت: این سه شعبه در عملیات ساختمانی و نحوه فعالیت اداری و تجاری خود تخلف کرده اند که بر اساس رای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها با آنها برخورد می شود.

به گزارش نداي مردم ، مجید رسولی با بیان اینکه بر این اساس یکی از شعب این بانک بالغ بر ۳۱۲ متر از بنای تجاری خود را به کاربری اداری تغییر داده است تصریح کرد: اخطاریه برای این شعبه ارسال شده و به صورت کتبی و شفاهی بارها برای حل مشکل مورد نظر درخواست شده است که با توجه به بی توجهی بانک فوق در محدوده خیابان لاله، توسط شهرداری نیوجرسی گذاشته شده تا مدیریت بانک نسبت به رفع تعارضات قانونی اقدام کند.

او همچنین به تخلف شعبه دیگری از این بانک اشاره کرد و گفت: این شعبه نیز در خیابان حجاب بدون داشتن مجوز بالغ بر ۹۰ متر از فضای اداری خود را به تجاری تبدیل کرده و یک فضای ۸ متری تجاری نیز در حیاط ساختمان ایجاد کرده است.

شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ همچنین از ایجاد یک نیم طبقه تجاری در شعبه گمنام کارگر این بانک خبر داد و گفت: بیش از ۱۸ متر از فضای بنا بدون هیچ مجوزی کاربری تجاری پیدا کرده است که خلاف است.

رسولی با اشاره به بی توجهی مدیریت این بانک ها در رفع تعارضات قانونی گفت: بر اساس رای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها و با توجه به تخلفات صورت گرفته، رو به روی شعب این بانک ها تا هنگام تعیین صورت وضعیت نیوجرسی گذاشته خواهد شد.

دیدگاه کاربران