عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر موزه دارآباد :

شهروندان میهمان برنامه سبزه تهرون می شوند

کد خبر: 84108
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۴۷ ب.ظ

به منظور ارتقاء فرهنگ زیست محیطی و آشنایی شهروندان با حیات وحش و محیط زیست مسابقه سبزه تهرون با حضور شهروندان در موزه دارآباد برگزار می شود.

به گزارش نداي مردم، دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد با اعلام این خبر اظهار داشت: موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد- درآستانه نوروز ۹۶ با همکاری رادیو تهران “مسابقه سبزه تهرون” را ویژه خانواده های تهرانی برگزار می کند.

وی افزود: این مسابقه به منظور آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم با حیات وحش، گیاهان و به طور کلی محیط زیست و همچنین ایجاد رابطه صحیح میان انسان و محیط اطرافش، با همکاری شبکه رادیویی تهران صدای پایتخت، صدای همدلی با بهره گیری از حضور کارشناسان عرصه محیط زیست و اجرای هنرمندان رادیو تهران برگزار می شود که جوایز ارزنده ای هم به برگزیدگان مسابقه اهدا خواهد شد.

نواییان تصریح کرد: در این مسابقه ابتدا کارشناسان در خصوص موضوعات خاص زیست محیطی توضیحاتی را به شرکت کنندگان ارائه می دهند و سپس با طرح سوالاتی، موضوع مورد بحث ارزیابی قرار می گیرد و برگزیدگان مشخص می شوند.

وی تصریح کرد: این مسابقات در چندین روز برگزار و در ایام تعطیلات نوروز از شبکه رادیویی تهران پخش خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه سبزه تهرون می توانند با شماره تلفن گویای ۲۷۸۶۰۰۹۴ تماس بگیرید و با اعلام نام و شماره تماس خود و همراهان، روز حضورشان در مسابقه تعیین شود.

دیدگاه کاربران