عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور استان‌ها و توسعه‌ شبکه‌ فروش بیمه‌ دانا :

پرداخت ۱۶۷ میلیارد تومان خسارت به بیمه‌شده‌ها در بهمن‌ماه

کد خبر: 84133
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۲۵ ب.ظ

معاون امور استان‌ها و توسعه‌ شبکه‌ فروش بیمه‌ دانا گفت: با توجه به اینکه در دو ماه پایانی سال حجم خسارت‌ها افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند، تمامی شرکت‌ها شاهد فشار کاری بالایی بوده‌اند اما تمام تلاش همکاران ما در شعبه‌های سراسر شرکت به رسیدگی پرونده‌های خسارت معطوف‌ شده است.

به گزارش نداي مردم ، محمود خدادادی معاون امور استان‌ها و توسعه‌ شبکه‌ فروش در ادامه اضافه‌کرد: شرکت بیمه دانا فقط در ۳۰ روز بهمن‌ماه گذشته، بیش از ۱۶۷ میلیارد تومان خسارت به حساب بیمه‌شده‌ها واریز کرده و با تمام توان و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها حسب برنامه‌های خود می‌کوشد که تا پایان سال رقم قابل توجهی از خسارت‌های وارد شده را بپردازد.

وی افزود: تمامی شعب این شرکت در سراسر کشور، در طول ماه باقی مانده تا پایان سال، با تمام ظرفیت روند پرداخت‌ها را تسهیل‌ می‌کند و روند رسیدگی به پرونده‌های مربوط به خسارت‌ها با فوریت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خدادادی تأکید کرد: تا پایان سال پرونده‌ای در ارتباط با خسارت‌های محرز شده، باز نماند و خسارت‌های معوق به زیان‌دیدگان پرداخت ‌شود.

معاون امور استان‌ها و توسعه‌ شبکه‌ فروش بیمه دانا اظهار امیدواری کرد: ساعات کاری شعب خسارتی شرکت در ماه پیش‌رو تا آخرین روزهای سال، برای رسیدگی به خسارت‌ها افزایش می‌یابد. در سراسر کشور شعب کشیک این شرکت، به‌ویژه شعب استان‌هایی مسافرپذیر، در روزهای آغازین سال جدید نیز، آماده‌ خدمات‌رسانی به تمامی بیمه‌گزاران و خسارت‌دیده‌گان هستند و خدمات ویژه‌ای را برای مسافران نوروزی در نظر می‌گیرند.

دیدگاه کاربران