عضویت در خبرنامه الکترونیک
قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت :

نقاط ضعف و کارنامه ۱۵ ساله شورای شهر در مدیریت شهری بررسی شد/ نامزدهای انتخاباتی براساس توانمندی تعیین می‌شوند

کد خبر: 84191
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶ ق.ظ

قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: کارنامه ۱۵ ساله‌ از چهار دوره فعالیت شوراها در انتخاب تهیه شده که در قالب یک برنامه تنظیم خواهد شد تا مانیفست و برنامه حرکتی مجموعه اصلاح‌طلبان در کل انتخابات متناسب با شرایط شهرها، طبقه‌بندی شهرها، کلان شهرها، شهرهای متوسط، کوچک و روستاها مشخص شود.

به گزارش نداي مردم ،«غلامرضا انصارى» قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت ، پیرامون انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و اتحاد اصلاح‌طلبان گفت: قطعا تنها نامزد مورد نظر اصلاح‌طلبان جناب آقای دکتر روحانی خواهد بود و ما از ایشان حمایت خواهیم کرد. البته نقدهای منصفانه‌ای نیز در رابطه با دولت تدبیر و امید داریم که چه قبل از انتخابات و چه پس از انتخابات نکات را در قالب جمعی و همچنین تشکل‌های شناسنامه‌دار که در مجموعه خانواده اصلاح‌طلبی هستند به ایشان منتقل خواهیم کرد.

او ادامه داد: نکاتی وجود دارد که باید ایشان تاکید بیشتری روی آنها داشته باشند تا امیدواری، شادابی، رونق اقتصادی و اشتغال در جامعه بیشتر شود و شاید این موضوع بتواند منجر به یک زندگی مطلوب‌تر برای مردم شود.

قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه “ما معتقد هستیم انتخابات آینده از جمله انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا، گام دوم برجام یا برجام دومی است” گفت: امیدواریم در جهت وفاق، دوستی، برادری و گذشت از کدورت‌های کهنه با امید و نشاط به انتخابات ورود پیدا کنیم.

انصاری درباره حضور اعضای این حزب در انتخابات شورای شهر گفت: ما در سه سال گذشته به صورت جدی نقاط ضعف، قوت و آسیب‌پذیری‌هایی که در مدیریت شهری بوده را بررسی کردیم. کارنامه ۱۵ ساله‌ از چهار دوره فعالیت شوراها در انتخاب تهیه شده که در قالب یک برنامه تنظیم خواهد شد تا مانیفست و برنامه حرکتی مجموعه اصلاح‌طلبان در کل انتخابات متناسب با شرایط شهرها، طبقه‌بندی شهرها، کلان شهرها، شهرهای متوسط، کوچک و روستاها مشخص شود.

او با اشاره به اینکه شاخص‌های ما برای نامزدهای انتخابات تعیین شده است” اظهار کرد: متناسب با توانمندی، نامزدها را در هر شهرستان انتخاب کرده و از چهره‌های شاخص دعوت خواهیم کرد. سپس چهره‌های دعوت‌شده در قالب معیارها اولویت‌بندی می‌شوند و لیست نهایی با سقفی که قانون تعیین کرده برای شهرهای مختلف مشخص خواهند شد.

انصاری در خاتمه گفت: امیدواریم با شعارها و برنامه های واحد بتوانیم پیام خود را به گوش هم‌وطنان خود برسانیم و در یک رقابت کاملا منصفانه، منطقی و آزاد آن چیزی که به مصلحت مردم است برای اداره آینده شهرها در قالب انتخابات شورای شهر و روستا به مرثه ظهور برسانیم.

دیدگاه کاربران