عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرپرست اداره بهزیستی قرچک:

نقاط آسیب خیز اجتماعی قرچک شناسایی می شود

کد خبر: 84273
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴ ب.ظ

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان قرچک از بررسی و شناسایی نقاط آسیب خیز و بحران زای اجتماعی در بافت های شهری و روستایی شهرستان قرچک خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، سید حمید رضا نعمتی گفت: شناسایی نقاط آسیب خیز و بحران زای اجتماعی در بافتهای شهری و روستایی شهرستان قرچک با محوریت فرمانداری شهرستان و تعامل و همراهی بین دستگاه های اجرایی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: با توجه به تاکیدات فرماندار با تشکیل انواع کمیته های تخصصی در سطح شهرستان و واگذاری مسئولیت هر کمیته به مدیران محترم شهرستانی و تهیه انواع بسته های آموزشی و فرهنگی با تعامل نزدیک با اصحاب رسانه در راستای انعکاس و پوشش دادن اخبار و اطلاعات امیدواریم شاهد کاهش انواع آسیب ها در سطح شهرستان باشیم.

نعمتی در ادامه اضافه کرد: در راستای مدیریت بهبود عملکرد در بهزیستی شهرستان گزارش تحلیلی در تمامی حوزه های معاونت های تخصصی بعمل خواهد آمد.

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان قرچک هدف از انجام این اقدام را تسهیل ارایه انواع خدمات مطلوب به جمعیت هدف عنوان کرد و اظهار داشت:داشتن آمار و اطلاعات کلی در سطح شهرستان، سنجش حقوق شهروندی و سنجش سلامت اداری از دیگر اقدامات جدید مد نظر در حوزه مدیریت بهزیستی قرچک است که به تدریج اجرایی می شود.

دیدگاه کاربران