عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۶ :

تحقق دو برابری تعهدات شهرداری منطقه ۶ در کمک به مساجد

کد خبر: 84387
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۹ ق.ظ

شهردار منطقه ۶ با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت کمک به مساجد منطقه گفت: بر مبنای تفاهم و تعهدات داده شده به مساجد، مبلغی در حدود دو برابر تعهد شهرداری منطقه ۶ به مساجد سطح منطقه کمک شده است.

به گزارش  نداي مردم ، عظیم بابایی در نشست ائمه جماعات منطقه شش تهران تصریح کرد: با توجه به خط مشی اساسی و کاربردی مدیریت شهر تهران در زمینه اشاعه فرهنگ دینی واسلامی در جامعه، ائمه جماعات نقش ویژه ای را ایفا می کنند.

بابایی با بیان اینکه امسال نیز به رسم سال های گذشته در آستانه شب عید اقشار نیازمند را با حفظ کرامت انسانی حمایت کنیم، تصریح کرد: این افراد از طریق ائمه جماعات محلات، مدارس، دانشگاه‌ها، سازمان‌های مردم نهاد و با همراهی دبیرخانه مجمع خیرین قرارگاه امام رضا (ع) شناسایی شده اند.

همچنین در این نشست حجت‌الاسلام صادق زاده، مشاور شهردار و رئیس مرکز امور دینی شهرستان تهران ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند شهرداری منطقه تصریح کرد: عزم و انگیزه راسخ در منطقه برای خدمت وجود دارد. در حالیکه بسیاری از مناطق تفاهم نامه‌های سال گذشته خود را هنوز عمل نکرده‌اند، منطقه شش در نیمه اول سال ۹۵ به تمام تعهدات خود عمل کرد و دو برابر بیش از تعهدات داده شده به مساجد سطح منطقه کمک کرد.

او همکاری شهرداری منطقه شش با مساجد را نمونه بی بدیلی در سطح شهرداری های مناطق ۲۲ گانه دانست و افزود: در سطح مناطق ۲۲ گانه همکاری این منطقه با مساجد بسیار بی سابقه بوده است، باید از تلاش‌های بابایی شهردار منطقه و همکاران در این خصوص تقدیر به عمل آید.

همچنین در ادامه عبدالمقیم ناصحی، عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن تشکر از اقدامات شهرداری منطقه ۶ در کمک به مساجد بیان داشت: خوشبختانه مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران در تمامی مساجد شهر تهران ورود پیدا کرده و در بین دو هزار مسجد تهران مسجدی نیست که مرکز فعالیت‌های دینی در تامین، تجهیز و تکمیل برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری آن ورود پیدا نکرده باشد.

گفتنی است نشست ائمه جماعات منطقه شش تهران با حضور عظیم بابایی شهردار منطقه، حجت‌الاسلام صادق‌زاده مشاور شهردار و رئیس مرکز امور دینی شهرداری تهران، حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی عضو شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از ائمه جماعات منطقه ۶ برگزار شد.

دیدگاه کاربران