عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرمانده نیروی انتظامی :

اجازه جولان اوباش را در چهارشنبه‌سوری نخواهیم داد

کد خبر: 84403
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۳:۲۹ ب.ظ

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد که پلیس اجازه جولان به اوباش را در چهارشنبه‌سوری نخواهد داد.

به گزارش نداي مردم ،سردار حسین اشتری در همایش فرماندهان و روسای پلیس‌های تخصصی ناجا که صبح امروز در مقر مرکزی نیروی انتظامی برگزار شد، با اشاره به برگزاری نشست یک روزه فرماندهان ناجا اظهارکرد: امیدوارم موضوعات مورد تاکید در این جلسه به جد دنبال شود و باید نگاه و اهمیت فرماندهان به دستورالعمل‌ها ویژه باشد چراکه اجرایی کردن مطالبات مقام معظم رهبری اولویت نیروی انتظامی است.

فرمانده ناجا با اشاره به دیدارهای اخیر با مقام معظم رهبری، گفت: کلیه فرمایشات مقام معظم رهبری و مطالبات معظم له از نیروی انتظامی به جد باید دنبال و اجرایی شود، ضمن اینکه محورهایی که در جلسات اخیر مورد تأکید حضرت آقا بوده است، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اشتری ادامه‌داد: در پیشبرد اهداف، اولویت‌هایی تعریف شده که به جد باید دنبال شود در این میان برخی از برنامه‌های مهم دارای زمانبندی بوده و برخی فارغ از زمانبندی به تمام دوران‌ها، فعالیت‌ها و اجرای مأموریت‌ها معطوف می‌شود.

وی با بیان اینکه اقتدار توأم با رأفت و مهربانی از تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص ناجا است، افزود : اتخاذ رویکرد اقتدار توام با رافت و مهربانی فارغ از زمان‌بندی و برای همه دوران هاست.

فرمانده ناجا با اشاره به جایگاه کلانتری‌ها اضافه‌کرد: پیرو تأکید مقام معظم رهبری در خصوص کلانتری‌ها و شیوه برخورد و ارائه خدمات به شهروندان، شورایعالی تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ناجا راه اندازی شد و ضمن برگزاری جلسات متعدد در این راستا، باید طبق مصوبات، برنامه‌ها اجرایی شود. پلیس پیشگیری باید اجرای این برنامه ها را دنبال کرده و با ارائه و بررسی طرح‌های پیشنهادی در این راستا گام‌های مطلوبی بردارد. باید بتوانیم فرمان حضرت آقا را در خصوص کلانتری ها عملی کنیم و برای ارتقای نظام و نیروی انتظامی اقدام کنیم تا باعث افزایش اعتماد مردم به نظام و جمهوری اسلامی ایران شویم.

اشتری افزود: در مرحله اول باید اولویت‌هایی را تعریف کنیم؛ به طوری که ابتدا باید کلانتری‌هایی را که نیاز به بازسازی ، ترمیم و تزریق نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات دارند مدنظر قرار داد و سپس به مقوله گسترش سایر کلانتری‌ها اندیشید.

وی با بیان اینکه تعالی رفتار سازمانی در طرح تحول کلانتری‌ها در صدر اولویت‌ها است، افزود: مشارکت فرماندهان در پیشبرد اهداف مربوط به طرح تحول کلانتری‌ها بسیار حائز اهمیت و تأثیرگذار است و امیدوارم در تحقق این طرح به محیطی که در آن اقتدار، عدالت و مهربانی باشد، برسیم.

دیدگاه کاربران