عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ :

برگزاری بیش از ۷۰ کارگاه آموزشی سلامت محور در سرای محلات منطقه ۷

کد خبر: 84419
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴ ق.ظ

معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از اجرای بیش از ۷۰ کارگاه آموزشی سلامت محور در سرای محلات منطقه همزمان با آغاز طرح استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،محمدرضا غلامی با اعلام این مطلب افزود: در خانه های سلامت سرای محلات بیش از ۷۰ کارگاه آموزشی با عناوینی از قبیل نحوه استفاده صحیح از مواد شوینده، ارگونومی و چیدمان منزل، موضوعات محیط زیستی، مشاوره تغذیه، کارگاههای تغذیه سالم در طول سفر، سفره آرایی، چیدمان سفره هفت سین و جشنواره بهترین سفره هفت سین برگزار می شود.

وی تصریح کرد: برنامه های پیش بینی شده با هدف ارتقا سطح سلامت شهروندان و آشنایی آنان با مخاطرات و کاهش مشکلات و معضلات جسمی و روحی در خانه های سلامت منطقه اجرا می شود.

معاون شهردار منطقه ۷ با اشاره به برگزاری کارگاه پیشگیری از مسمومیت با مواد شیمیایی ویژه طرح استقبال از بهار در سرای محله، تصریح کرد: یکی از انواع مسمومیت‌هایی که در روزهای پایانی سال شایع است و حجم قابل ملاحظه‌ای از مراجعات به مراکز درمانی را شامل می شود، عوارض ناشی از استفاده غیر اصولی از مواد شوینده و سفیدکننده‌ای است که برای نظافت و خانه‌تکانی از آنها استفاده می‌شود. بنابراین در نظر داریم با برگزاری دوره ها و کارگاه هایی از این دست برای آگاهی شهروندان گام برداریم.

دیدگاه کاربران