عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیران و کارکنان شرکت بیمه تجارت نو :

اقدام بیمه تجارت نو در راستای حفظ محیط زیست

کد خبر: 84428
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷ ق.ظ

مدیران و کارکنان شرکت بیمه تجارت نو، در راستای نقش مسوولیت‌های اجتماعی خود در قبال محیط زیست در اقدامی قرار است در ۱۹ اسفندماه در بوستان ولایت اقدام به کاشت نهال کنند.

به گزارش نداي مردم ،مجید باقی، مدیر روابط عمومی شرکت«بیمه تجارت نو» در این خصوص گفت: این جشنواره با شعار«بیاییم با کاشت نهال عمر نجات بخش زمین باشیم» و با همکاری و ابتکار سازمان بوستان و فضای سبز شهرداری تهران و «بیمه تجارت نو» ساعت ۹ صبح نوزدهم اسفندماه در بوستان ولایت برگزار خواهد شد. در این مراسم همچنین از دکتر «عباس زادگان» مدیرعامل بیمه تجارت، «مقدم» مدیرعامل بانک تجارت، «فرحی» مدیرعامل پست بانک، «مختاری» مدیرعامل فضای سبز شهرداری تهران و همچنین شهردار و مدیران و کارکنان ایستگاه آتش نشانی منطقه ۱۹ دعوت به عمل آمده است.

باقی افزود: شرکت «بیمه تجارت نو» در مدت کوتاهی که از شروع فعالیت آن می گذرد به عنوان یکی از پیشگامان «بیمه عمر» موفق عمل کرده و قرار است در این جشنواره که « جشنواره نهال عمر»نام گرفته تعداد ۵۰۰ نهال درخت با حضور بیمه شدگان، کاشته شود.

گفتنی است در «جشنواره نهال عمر»، به یاد آتش نشان های فداکار حادثه پلاسکو نیز ۱۶ نهال کاشته و از مقام شامخ آنها تجلیل خواهد شد.

دیدگاه کاربران