عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون مسافری راه‌آهن :

۴۰درصد بلیت های نوروزی قطار فروش رفت

کد خبر: 84443
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷ ق.ظ

معاون مسافری راه‌آهن از فروش ۴۰ درصد بلیت های تعطیلات نوروز ۹۶ خبر داد و گفت: بلیت برخی از مسیرهای پرتردد ریلی کشور در این ایام به طور کامل فروش رفته است.

به گزارش نداي مردم ،«میرحسن موسوی»  افزود: برای ایام تعطیلات نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه بیش از یک میلیون و ۶۱۵ هزار صندلی قطار آماده شده که از ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه امسال تاکنون بلیت بیش از ۶۵۰ هزار صندلی به فروش رفته است.

وی با بیان این که بلیت مسیر تهران – مشهد در روزهای ۲۷ تا ۳۰ اسفند ماه به طور کامل فروش رفته است، بدون اینکه تغییری در قیمت بلیت داشته باشیم، گفت: بلیت های مسیر تبریز – مشهد برای روزهای ۲۷ فروردین تا ۸ اسفند ماه و مسیر تهران – بندرعباس تا ۸ فروردین ماه نیز به طور کامل فروخته شده است.

به گفته معاون مسافری شرکت راه آهن، تمام بلیت های ایام نوروز ۹۶ در مسیر بندرعباس – مشهد فروش رفته و بلیت مسیر بندرعباس به تهران از ۲ تا ۶ فروردین و بندرعباس – اصفهان از ۳ تا ۱۵ فروردین ۹۶ خریداری شده است.

موسوی با بیان این که بیشترین فروش بلیت های نوروزی در ایام تعطیلات نوروزی در مسیر مشهد و بندرعباس بوده، است گفت:بلیت های مسیر اهواز – مشهد از ۲۷ تا ۲۹ اسفندماه و اصفهان – مشهد تا ۶ فروردین و مشهد – اصفهان از ۲ تا ۱۵ فروردین ماه نیز فروخته شده است.

معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: امسال هیچ شرکتی تقاضای افزایش قیمت بلیت نداشت و نرخ های نوروز ۹۶ با سال گذشته هیچ تفاوتی ندارد و انتظار داریم روزهای پایانی سال متقاضیان زیادی نسبت به خرید بلیت های نوروزی اقدام کنند.

ایام تعطیلات نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه هر سال است و برای تسهیل سفر هموطنان در این ایام بخش های مختلف حمل ونقل هوایی، دریایی، زمینی و ریلی برنامه های خاصی در نظر می شود و برای امسال پیش بین شده است بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با هواپیما و بیش از ۸۰۰ هزار نفر با شناورهای دریایی سفر کنند.

دیدگاه کاربران