عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورهای شهر تهران :

هیچ درآمد پوشیده ای در شهر تهران وجود ندارد/ دارایی های شهرداری کاملا شفاف است

کد خبر: 84455
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰ ب.ظ

معاون امور برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورهای شهر تهران گفت: هیچ درآمد پوشیده ای در شهر تهران وجود ندارد و گزارش های درآمدها را در فواصل مختلف به شورای شهر ارائه کرده ایم.

به گزارش نداي مردم ، ناصر امانی در سیصد و سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران گفت: سال ۹۵ سازمان زیبا سازی ۱۰۱ میلیارد تومان بودجه مصوب در اختیار دارد.

وی افزود: از ۱۰۱ میلیارد تومان بودجه مصوب، ۵۷ میلیارد درآمد مازاد سازمان است و بر اساس مصوبه شورا، ۳۰ میلیارد از این بودجه باید به حساب شهرداری واریز و ۲۸ میلیارد را سازمان زیبا سازی سرمایه گذاری کرده است.

معاون امور برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورهای شهر تهران با تاکید بر بودجه در نظر گرفته شده سازمان زیبا سازی تصریح کرد: سقف بودجه و درآمد سازمان زیبا سازی مصوب شورای شهر تهران است و تمام سازه های شهری بر اساس مزایده واگذار می شوند.

امانی ادامه داد: غلامحسین مختاباد، عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با تصویب شورا به عنوان نماینده شورا در سازمان زیبا سازی معرفی شده و می تواند در رابطه با قرادادها توضیحاتی را به اعضای شورای شهر ارائه دهد.

وی با اشاره به وضعیت دارایی های شهرداری اذعان کرد: درآمدهای شهرداری تهران به ۳ دسته تقسیم می شود. درآمدهای منقول، غیر منقول و دارایی های عمومی که در این رابطه گزارش های مکرری را به شورای شهر ارائه کرده ایم.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه هیچ درآمد پوشیده ای در شهر تهران وجود ندارد خاطرنشان کرد: تمام دارایی های شهرداری تهران روشن است و ما در شهر هیچ درآمد پنهانی نداریم.

امانی در خصوص توضیحات ارائه شده از سوی سازمان زیبا سازی به درخواست عضو شورای شهر تهران برای اعلام درآمدهای کسب شده از تابلوهای تبلیغاتی شهر گفت: در پاسخ نامه اعلام کردیم که ایجاد دسترسی به اطلاعات مالی ابزار های تبلیغاتی کارگزاران به تمامی اعضای شورا به لحاظ امنیت شبکه میسر نیست اما اگر عضوی توضیحی بخواهد، قادر به ارائه توضیحات هستیم.

دیدگاه کاربران