عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران :

مدیریت شهری در حال بستن لیست انتخاباتی است

کد خبر: 84466
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۲۳ ب.ظ

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از بستن لیست انتخاباتی توسط مدیریت شهری خبر داد.

به گزارش  نداي مردم ، احمد حکیمی‌پور در جلسه امروز شورای شهر تهران گفت: وقتی مدیریت شهری در حال بستن لیست انتخاباتی است، برای شهر عوارض در پی دارد، البته شورای شهر سیاسی نیست، شهرداری سیاسی شده است.

وی خطاب به تندگویان توصیه کرد که تمام مکالمات خود با سازمان زیباسازی را به مقامات مسئول ارائه دهد، زیرا کتمان اطلاعات از اعضای شورای شهر تخلف از قانون است.

حکیمی‌پور با اشاره به بازدید خود و حقانی دیگر عضو شورای شهر از پارک چیتگر عنوان کرد: ما طی نامه‌ای مراتب را به روابط عمومی شهرداری اطلاع داده بودیم اما از روابط عمومی هیچ کس در این بازدید حضور نداشت و بازدید را پوشش خبری ندادند. وجود چنین تبعیض هایی در شورا صورت خوبی ندارد.

وی با یادآوری اینکه پیرو گزارش قالیباف درباره حادثه پلاسکو قرار شد؛ هر کس سوالی در این خصوص دارد کتبا آن را اعلام کند، بیان کرد: من سوال خود را ارائه دادم و شهردار تهران ۱۰ روز فرصت دارد که به این سوال پاسخ دهد که امیدوارم ایشان نسبت به پاسخگویی اقدام کنند.

حکیمی پور در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه برخی تذکرات اعضای شورا به شهرداری ابلاغ نمی‌شود، گفت: مدت‌ها است تذکری را در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز در سرای حاج قاسم ارائه دادم که این تذکر هنوز به شهرداری ابلاغ نشده است که امیدوارم این کار هر چه سریعتر انجام شود.

دیدگاه کاربران