عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ :

ایجاد باغستان اهالی رسانه و هنر در پارک لاله

کد خبر: 84483
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۴۳ ب.ظ

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ از ایجاد باغستان اهالی رسانه و هنر در پارک لاله خبر داد و گفت: همزمان با هفته درختکاری، اهالی رسانه و هنر با حضور در پارک لاله درختی را به نام خود و یا یکی از عزیزانشان کاشته و شناسنامه این درخت را دریافت می کنند تا همیشه آدرس و نشانی محل درخت خود را داشته باشند.

به گزارش نداي مردم، محمد حسین پناهی با اشاره به اینکه باغستان اهالی رسانه و هنر در راستای طرح نذر درخت ایجاد می شود گفت: بر اساس طرح نذر درخت، تمامی شهروندان این امکان را دارند تا در هر نقطه قلب پایتخت درختی را به نام خود و یا یکی از عزیزانشان نذر کرده و شناسنامه آن را دریافت کنند.

پناهی با دعوت از تمامی اهالی رسانه و هنر برای شرکت در مراسم کاشت درخت گفت: بر این اساس روز چهارشنبه از ساعت ده تا دوازده صبح تمامی اهالی رسانه و هنر می توانند با حضور در پارک لاله نسبت به نذردرخت و غرس نهال برای خود یا یکی از عزیزانشان اقدام کنند.

پناهی توضیح داد: طرح نذر درخت طرح همگانی است که با مشارکت شهروندان همزمان با آغاز هفته درختکاری آغاز شده و شهروندان کماکان با تماس با شماره ۱۳۷ می توانند در طرح نذر درخت شرکت داشته باشند.

او ادامه داد: پس از غرس نهال، شهروندان بعد از سه ماه به همراه کارکنان شهرداری به درخت خود سر زده و شرایط درخت را چک می کنند و این امکان برای همیشه برای شهروندان فراهم است.

گفتنی است باغستان اهالی رسانه و هنر روزچهارشنبه با غرس نهال توسط چهره های شاخص رسانه ای و هنری ایجاد می شود.

دیدگاه کاربران