عضویت در خبرنامه الکترونیک
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ :

مشارکت شهروندان قلب تهران در کمپین “از خودمان شروع کنیم”

کد خبر: 84493
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۳۷ ق.ظ

قائم مقام شهردار منطقه ۶ از برگزاری تئاتر خیابانی در قلب تهران با موضوع ارتقای فرهنگ ترافیکی خبر داد و گفت: پویش از خودمان شروع کنیم با مشارکت شهروندان با اجرای نمایش های خیابانی در نقاط مختلف منطقه ۶ با هدف کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا برگزار می شود.

به گزارش نداي مردم ، حبیب الله غفوری با بیان اینکه این کمپین از ۱۸اسفند در منطقه ۶ در میدان ولیعصر،انقلاب و هفت تیر آغاز به کار کرده است گفت: تا ۲۸ اسفند هرروز از ساعت ۱۵ تا ۱۹ دو نمایش خیابانی اجرا شده و بازیگران و هنرمندان نامی کشور نیز حامی این پویش شده اند.

غفوری همچنین از اجرای این نمایش های خیابانی در ایستگاه های مترو منطقه خبر داد و گفت: ارتقای فرهنگ ترافیکی نقش بسزایی در رسیدن تهران به شرایط ایده آل دارد.

قائم مقام شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه به همت تیم اداره آموزش منطقه در پارک های ترافیک منطقه برنامه های آموزشی برای کودکان برگزار می شود ادامه داد: می توان امید داشت نسل آینده پایبندی بیشتری به قوانین ترافیکی داشته باشد.

او تصریح کرد: آسمان آبی زمین پاک از جمله طرح های ویژه شهرداری تهران است که با هدف ارتقای فرهنگ ترافیک اجرا می شود.

گفتنی است تهمینه میلانی، مهتاب کرامتی، هدی ایزدی، منصور ضابطیان، گلنوش انتظامی، امیرحسین رستمی از جمله بازیگرانی هستند که از این طرح حمایت کرده و معتقدند ابزار فرهنگ و هنر نقش تاثیرگذاری در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک دارد.

دیدگاه کاربران