عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس مرکز مدیریت و توسعه پایدار شهرداری :

شهری دوست‌دار محیط زیست می‌سازیم!

کد خبر: 84499
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۳۰ ب.ظ

رئیس مرکز مدیریت و توسعه پایدار شهرداری گفت: با جلب مشارکت معنی‌دار مردمی در فکر ساختن شهری دوستدار محیط زیست هستیم.

به گزارش  نداي مردم، محمدمهدی گلمکانی در آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم و عکس شهر تازه با اشاره به هدف مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از جلب مشارکت مردمی اظهار کرد: هدف ما از جلب مشارکت مردمی حفظ محیط زیست است و به دنبال مشارکت معنی‌دار مردمی هستیم تا بتوانیم شهری دوستدار محیط زیست را خلق کنیم.

وی افزود: مشکلاتی مانند کمبود آب، افزایش استفاده از سوخت‌های فسیلی، آلودگی هوا و نابودی گونه‌های گیاهی و جانوری از جمله مشکلاتی هستند که به دست انسان خلق شده است و باید هرچه زودتر از پیشروی این مشکلات جلوگیری کنیم.

بر اساس این گزارش گلمکانی با اشاره به اهمیت این جشنواره ها که با هدف‌های تعیین شده برگزار می‌شوند گفتن: این جشنواره‌ها می‌توانند منبعی برای تعیین کردن نوع مشکارکت معنی‌دار مردمی باشد تا مردم بتوانند بهتر شهرشان را بشناسند.

رئیس مرکز مدیریت و توسعه پایدار شهرداری تصریح کرد: در نخستین جشنواره فیلم و عکس “تهران شهر تازه” بیش از ۱۳۰۰ اثر دریافت شد که ۸۰۰ اثر مورد داوری قرار گرفت و همچنین در این جشنواره کارگاه‌های آموزشی عکاسی با همکاری کانون ناشنوایان ایران برگزار شد که حدود ۷۰ نفر مورد تعلیم قرار گرفتند

دیدگاه کاربران