عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۷ :

افتتاح سومین مجموعه ورزشی منطقه تا نیمه اول سال ۹۶

کد خبر: 84536
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۰۴ ق.ظ

شهردار منطقه ۷ از احداث سومین مجموعه فرهنگی ورزشی مرودشت در منطقه تا نیمه اول سال ۹۶ با هدف افزایش فضاهای ورزشی خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،دکتر سعید طلوعی با بیان این خبر گفت: توسعه فضاهای ورزشی امری بسیار مهم و حائز اهمیت برای جوانان است که با رفع این معضل بسیاری از مشکلات به‌ویژه موضوع اوقات فراغت از بین خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه به دلیل کمبود فضاهای ورزشی ساخت مجموعه هایی از این دست از اولویت‌های منطقه است، تصریح کرد: ورزش‌های توپی، سالن های چند منظوره ورزشی و بدنسازی از جمله مواردی است که در این مجموعه احداث خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه ۷ مجموعه فرهنگی ورزشی مرودشت در خیابان شهید مطهری، خیابان مرودشت واقع شده است.

وی در ادامه به ساخت مجموعه ورزشی شهید توکلی به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی قلب پایتخت اشاره کرد و تصریح کرد: این مجموعه ورزشی در ناحیه یک با متراژ۸۷۰ مترمربع واعیان ۴ هزار و ۸۰۰ مترمربع در ۵ طبقه در حال ساخت است.

دکتر طلوعی با تاکید بر نقش کلیدی فعالیت‌های ورزشی در ارتقاء سطح سلامت شهروندان یادآور شد: دستیابی به نشاط اجتماعی در گرو سلامت روحی و جسمی شهروندان است بنابراین ترویج فرهنگ ورزش در میان افراد جامعه امری اجتناب ناپذیر است.

وی عنوان کرد: این مجموعه ورزشی یکی از مجهزترین و کامل ترین مجموعه های ورزشی پایتخت می شود که شامل استخر، مجموعه آبی کودک، سالن ایروبیک، باشگاه بدنسازی و … است.

شهردار منطقه ۷ اظهار داشت: با ترویج فرهنگ ورزش در میان شهروندان جامعه می‌توان سلامت جسم و روح را تقویت کرد.

دیدگاه کاربران