عضویت در خبرنامه الکترونیک
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

جزئیات چهارمین سبد غذایی دولت برای نیازمندان

کد خبر: 84547
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۸ ق.ظ

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسته حمایت تغذیه‌ای با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از امروز (یکشنبه) میان نیازمندان توزیع می شود و سهم هر خانوار هم حدود ۱۲۰ هزار تومان است.

به گزارش نداي مردم ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی گفت: مشمولان این طرح برای خرید این بسته حدود دو ماه فرصت دارند تا با مراجعه به فروشگاه های تعیین شده، سبد غذایی خود را دریافت کنند.

وی اضافه کرد: این چهارمین بسته حمایتی غذایی است که در دولت یازدهم برای حمایت از افراد تحت پوشش توزیع می شود و یکی از این بسته ها به صورت خاص، برای زنان و کودکان دچار سوءتغذیه خواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره میزان سبد حمایتی گفت: اعتبار کل این بسته حمایتی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است و برای هر خانواده، تا سقف ۱۲۰ هزار تومان امکان خرید به وجود می آورد؛ به نحوی که ۱۱ میلیون نفر می‌توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.

ربیعی گفت: کالاهای مشخصی در این بسته حمایتی پیش‌بینی شده است که خانواده‌ها می‌توانند در چارچوب اقلام تعیین شده، به هر میزان تا سقف تعیین شده که بخواهند خرید کنند؛ همچنین آنها می‌توانند خرید خود را در چند نوبت انجام دهند.

دیدگاه کاربران