عضویت در خبرنامه الکترونیک

تقدیر کسبه راسته های تجاری مرکز شهر از اجرای طرح انضباط اجتماعی

کد خبر: 84588
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۴۲ ب.ظ

در راستای اجرای طرح انضباط شهری درخیابان های ولی عصر(عج)، جمهوری و لبافی نژاد؛ جمعی از کسبه، صنوف و شهروندان با نصب بنرهایی در این معابر از اقدامات شهرداری منطقه ۱۱ برای برقراری نظم و آرامش تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش  نداي مردم ، در راستای اجرای طرح انضباط شهری درخیابان های ولی عصر(عج)، جمهوری و لبافی نژاد؛ جمعی از کسبه، صنوف و شهروندان با نصب بنرهایی در این معابر از اقدامات شهرداری منطقه ۱۱ برای برقراری نظم و آرامش تقدیر و تشکر کردند.

محمد جواد رشیدی شهردار ناحیه یک این منطقه با اشاره به اجرای طرح انضباط شهری در سطح محدوده گفت: هر ساله در روزهای پایانی سال راسته های تجاری این منطقه به ویژه خیابان های ولی عصر(عج)، جمهوری و لبافی نژاد مملو از بساط گسترانی بود که با سد معبر در پیاده روها؛ علاوه بر اختلال در رفت و آمد عابران پیاده با عرضه محصولات بی کیفیت موجبات نارضایتی کسبه و اصناف مختلف را ایجاد می کردند.

رشیدی افزود: به منظور برقراری نظم و انضباط شهری در معابر سطح منطقه به ویژه پیش گیری از اختلال ترافیکی در خیابان های ولی عصر(عج)، جمهوری و لبافی نژاد که از مهم ترین راسته های تجاری شهر تهران هستند؛ طرح ویژه انضباط شهری از چند ماه گذشته با همکاری نیروی انتظامی، معبربان شهرداری و پلیس راهور آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

به گفته شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱در همین راستا کسبه خیابان های جمهوری، ولی عصر (عج) و لبافی نژاد که هر ساله در ماه های پایانی سال با معضل بساط گستران و اخلال در نظم عمومی و مزاحمت برای شهروندان مواجه می شدند؛ از شهرداری و نیروی انتظامی برای اجرای این طرح تقدیر کردند.

چندی پیش نیز امیر حسین عساری معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۱ پس از اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در راسته های تجاری مرکز شهر؛ از راه اندازی دو روز بازار در شمال و جنوب منطقه با هدف ساماندهی دستفروشان و بساط گستری قانونمند در روزهای پایانی سال خبر داده بود.

بر اساس این گزارش در بخش شمالی منطقه خیابان برادران مظفر جنوبی برای فعالیت دستفروشان مشخص شده است و در بخش جنوبی منطقه نیز با توجه به تقاضای زیاد در محدوده؛ گاراژی برای فعالیت دستفروشان مشخص شده است.

دیدگاه کاربران