عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک :

هنرمندان رفتارهای ترافیکی را به نمایش می گذارند

کد خبر: 84591
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۴۵ ب.ظ

با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش حجم ترافیک شهری، همایش نمایش ترافیک با هدف فرهنگ سازی رفتارهای صحیح ترافیکی در شمال تهران آغاز شد.

به گزارش نداي مردم ، مهندس عبدالمطلب توجهی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: هدف از برگزای این نمایش فرهنگی- هنری نشان دادن رفتارهای اشتباه ترافیکی شهروندان و ترویج الگوهای صحیح رفتاری در این زمینه است چرا که هنر، یکی از بهترین ابزارها در بحث ارتقا فرهنگ عمومی به جای ارائه آموزش های مستقیم است.

وی گفت: این برنامه از ۱۸ تا ۲۷ اسفندماه به مدت ده روز صبح از ساعت ۱۰تا۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۱۵تا۱۹ در میدان قدس و چهار راه پارک وی با همکاری معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه یک، پلیس راهور و مرکز هنرهای نمایشی برگزار می شود.

توجهی افزود: در این همایش موضوعات آموزشی به صورت نمایش در خصوص رفتارهای صحیح ترافیکی عابران پیاده، رانندگان، موتورسواران، استفاده کنندگان از مترو و… برای شهروندان اجرا می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: نمایش ها با عناوین شهر به اضافه من، خطی برای توقف، آرامتر، خط ها به خط در جمع شهروندان برگزار می شود

دیدگاه کاربران