عضویت در خبرنامه الکترونیک
قائم مقام شهردار منطقه یک :

رینگ شمیران گردی در شمال تهران راه‌اندازی می‌شود

کد خبر: 84655
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۳:۱۴ ب.ظ

منطقه یک با دارا بودن تنوع جغرافیایی از پرجاذبه ترین مناطق تهران برای حضور گردشگران است که ویژه برنامه‌های نوروز ۹۶ را در سه رینگ مذهبی، تاریخی و طبیعی با شعار” تهران را ببینیم” اجرا می‌کند.

به گزارش نداي مردم ،منطقه یک مهندس سیدعلیرضا حسینی قائم مقام شهردار منطقه یک با حضور در جلسه ی طرح استقبال از بهار، با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: راه اندازی رینگ شمیران گردی در ۳ قالب گردشگری مذهبی،گردشگری تاریخی و موزه‌ها و گردشگری طبیعی و طبیعت گردی(اکوتوریسم) در سال جدید برنامه ریزی شده است که اقدام به راهنمایی گردشگران با ارائه نقشه گردشگری،گردونه گردشگری،تقویم به همراه راهنمای مراکز گردشگری سطح منطقه و بروشور جهت معرفی اماکن مذهبی منطقه به بازدید کنندگان می‌کند.

وی با اشاره به تشکیل ستاد گردشگری و خدمات نوروزی در شهرداری منطقه یک افزود: این ستاد متولی هماهنگی فعالیت‌های مرتبط با خدمات سفر و گردشگری است و با برنامه ریزی‌های مناسب، خدمات با کیفیت به گردشگران ارائه خواهد نمود.

سعیدکارگران معاون اموراجتماعی، فرهنگی و جانشین رییس ستاد گردشگری شهرداری منطقه یک نیز ضمن تاکید بر اجرا و نظارت برنامه‌های طرح تهرانگردی نوروز ۹۶، تصریح کرد: این منطقه در ایام نوروز میزبان و پذیرای میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی است و در راستای افزایش کارآیی و اثربخشی ارائه خدمات مورد نیاز به آنها، اقدام به راه اندازی ۱۱ ایستگاه اطلاع رسانی در سطح منطقه و تجهیز آنها و همچنین استقرار نیروهای شهریاران جوان در این ایستگاه‌ها به منظور اطلاع رسانی و دادن خدمات به شهروندان نموده است.

وی افزود: ۳ تور گردشگری نیز ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، معلولین و خانواده ایشان، خانواده‌های محروم در محلات و همچنین کودکان کار و خیابان در ایام نوروز برگزار می‌شود.

دیدگاه کاربران