عضویت در خبرنامه الکترونیک
نامه دكتر حافظي به شهروندان تهران

اميدوارم چشم بستن بر فساد در برابر وجدان مردمي امكانپذير نباشد

کد خبر: 84762
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵ ب.ظ

رحمت‌اله حافظی، رییس فعلی کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در نامه‌ای به مردم پایتخت دلایل عدم حضور در انتخابات دوره پنجم شورای شهر را تشریح کرد.

فرزاد طره – به گزارش نداي مردم به نقل از كانال اختصاصي دكتر رحمت اله حافظي، وي كه از منتقدان اصلي سياست هاي شهردار تهران در قبال شهروندان تهراني بود در نامه اي توضيحاتي در خصوص عدم حضور خود در دوره پنجم شورای شهر تهران توضيحاتي را بيان نموده، در آن آمده است؛

شهروندان محترم تهرانی
با سلام و درود بر شما

صلاح کار کجا و من خراب کجا
ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

حجمی از محبت و لطف شما که در روزهای اخیر شامل حال اینجانب شد فرای حقی بود که بر گردنم گذاشته و موظف به اجرای آن بودم، لذا صمیمانه از تک تک شما سپاسگزارم.

آنچه در این چهار سال سعی بر انجام آن داشتم، مجموعه تعهداتی بود که به عنوان نماینده تمامی شما شهروندان بر دوش داشتم و تا آخرین روز کاری خود را موظف به ادامه همین مسیر می دانم. با توجه به شرایط خاصی که در ماههای اخیر بر شورای شهر حاکم بود و کمابیش در جریان آن قرار داشتید، ادامه این مسیر حداقل با وضعیت خاص خانوادگی کنونی اینجانب، میسر نبود.

در این مدت سعی بر آن داشتم تا افکار عمومی، فرای جناح و رنگ بندی های سیاسی، به موضوع فساد در ساختارهایی که با بودجه عمومی اداره می شوند حساس شود که با آنچه این روزها می بینم این امیدواری در بنده ایجاد شده که حتی در شورای شهر بدون حافظی هم، دیگر چشم بستن بر فساد در برابر وجدان های بیدار مردمی امکان پذیر نباشد.

تا آخرین روزی که حق شما بر گردن اینجانب است سعی می کنم با همین رویکرد از منافع و حقوق شما دفاع کنم و پس از آن نیز امیدوارم منتخبانی که برای شورای شهر انتخاب می کنید همین مسیر را با عزمی راسخ تر از بنده و با شرایطی بهتر و با حمایت شما ادامه دهند تا بیت المال دیگر محل تاراج قرار نگیرد.

تنها خواسته ام از تمام همکاران خود در شورای شهر کنونی و شورای آتی این است که هیچ منفعت حزبی و جناحی را به حق مردم ترجیح ندهند و حاضر نشوند پشت سنگرهای نظام از مافیای قدرت و ثروت دفاع کنند.

سلامت همگان را از خداوند منان مسئلت دارم.

قرار و خواب ز حافظ طمع مدار ای دوست
قرار چیست صبوری کدام و خواب کجا

هفتم فروردین ۹۶، رحمت اله حافظی

دیدگاه کاربران