عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 :

بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه۴ بازپیرایی شد

کد خبر: 84812
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۱۳ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از بازپیرایی و کندوکوب بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در بهار ۹۶ بوستان ها و فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد.

به گزارش نداي مردم، حسین سیگارودی در این زمینه افزود: به منظور استفاده بهینه شهروندان از اماکن تفریحی از جمله بوستان ها و فضاهای سبز منطقه در سال جدید بیش از ۵۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و مناسب سازی شد.
وی گفت: در این طرح بزرگراه های امام علی(ع)، رسالت، دماوند، شهیدان صیاد شیرازی، زین الدین، باقری، بابایی و بوستان های صدف، الغدیر، ساحل، یاس فاطمی، لویزان، فرودین، گلشن، آلاله، ارکیده، گلریز، نسترن، تولد، شهید کاظمی، پلیس و … بازپیرایی شد.
سیگارودی در این راستا افزود: در این طرح عملیات طوقه زنی، خشکه زنی، و هرس درختان انجام و بیش از ۴۰۰۰۰ اصله درخت در محلات شمیران نو، جوادیه، مبارک آباد، شیان، حکیمیه، پاسداران ، نارمک، کوهک و … کاشت شد.
معاون خدمات شهری در پایان به کاشت بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در منطقه اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از اقدامات اساسی طرح استقبال از بهار کاشت بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در بوستان های منطقه بود که به سرانجام رسید.

دیدگاه کاربران