عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج :

شهروندان سرمایه های ارزشمند مدیریت شهری کرج هستند

کد خبر: 84892
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰ ق.ظ

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت که شهروندان سرمایه های ارزشمند و گرانبهای مدیریت شهری این کلانشهر به شمار می روند.

به گزارش نداي مردم ، علی حاج کاظم با بیان اینکه تمام اقدامات مدیریت شهری کرج با هدف پاسخگویی به نیازها و مطالبات شهروندان گرامی کلید خورده و اجرایی شده است، بیان داشت: به راستی اگر همراهی، صبوری و شکیبایی شهروندان محترم نباشد، عملیاتی شدن این میزان پروژه های عمرانی و خدماتی برای شهرداری کرج میسر نخواهد بود و باید قدردان چنین مردمان خوب و شریفی باشیم.
وی با تاکید بر اینکه شهروندان و مسئولان شهری در دوره چهارم مدیریت شهری کرج ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر داشته و در ورطه اقدام و عمل شاهد انعکاس مطالباتِ ایشان در حوزه اجرایی و تصمیم گیری بودیم، اظهار کرد: امیدوارم که اقدامات صورت گرفته رضایتمندی عزیزان را به همراه داشته باشد.
نماینده مردم کرج در شورای اسلامی شهر افزود: فلسفه وجودی تشکیل و پیدایش نهادها و وزارتخانه ها و شوراها و شهرداریها چیزی جز خدمت به مردم نیست فلذا هیچ شهروندی نباید در پشتِ درب اتاق مسئولان معطل شود و بنده در درجه نخست به خودم متذکر می شوم که باید مراعات و مدارای بیشتری نسبت به شهروندان داشته باشیم و با روی گشاده از نقد سازنده استقبال نماییم.
حاج کاظم ادامه داد: بنده در نخستین روزهای دوره چهارم شورای شهر کرج در جمع همکاران تاکید کردم که مردم از مدیریت شهری و نمایندگانِ خویش انتظار کارهای کلان و زیرساختی را دارند و بی شک با اصرار بر عملیاتی کردن پروژه های کوچک نمی توان به راستی پاسخگوی حجم انبوه نیازها بود و خوشبختانه دیدگاه سایرین نیز بر همین امر استوار بود و در نهایت امروز شهرمان به ویترین طرح های ملی تبدیل شده است.
به گفته رئیس کمیته اجتماعی پارلمان شهری کرج، اکنون در گوشه گوشه مرکز البرز رد پای آثار و خدمات مدیریت شهری کرج مشاهده می شود و دهها پروژه کلان و زیرساختی با اعتبارات میلیاردها تومانی در ریل افتتاح و بهره برداری قرار گرفته اند که این فعالیتها نسبت به گذشته کم سابقه به شمار می رود و بی شک به ثمر نشستن این فعالیتها مرهون همراهی و تعامل شایسته شهروندان گرامی بوده است.

دیدگاه کاربران