عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 :

پاکسازی۱۰۰۰۰ مترمربع از جداره های نواحی سه گانه منطقه۲۱

کد خبر: 84917
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۰۱ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۱ از پاکسازی جداره های واقع در نواحی سه گانه این منطقه همزمان با آغازین روزهای بهار ۹۶ و در راستای اجرای “طرح استقبال از بهار” خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، محمد بیدشکی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت:اداره زیباسازیمعاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه در راستای اجرای “طرح استقبال از بهار” و همچنین حفظ آراستگی مناظر شهری و ایجاد آرامش بصری هرچه بیشتر برای شهروندان اقدام به پاکسازی جداره های واقع در نواحی سه گانه منطقه ۲۱ کرده است.

بیدشکی با بیان اینکه شکل و منظر شهرها در معرض دید مستمر شهروندان ساکن و عبوری قرار دارد تاکید کرد:بر این اساس مناظر شهری بیش از هر مولفه دیگری به صورت مستقیم بر روحیه شهروندان تاثیر می گذارند و ضروری است که شهرها از نظر آلودگی های بصری ساماندهی شوند.
بیدشکی در پایان با تشریح این موضوع که ساماندهی مناظر شهری از مهم ترین وظایف معاونت خدمات شهری و محیط زیست می باشد، خاطرنشان کرد: کلیه فعالیتها و اقدامات مربوط به سیاستگذاری، طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا در زمینه پاکسازی جداره های شهری و رفع آلودگی های بصری توسط عوامل شهرداری منطقه۲۱ و در راستای بهبود و ارتقای سطح کمی و کیفی سیما و منظر شهر با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران و هماهنگی سایر حوزه‌های شهرداری و مراجع مرتبط در امر سیمای شهر به انجام می رسد.
بنا بر این گزارش؛ به منظور زیباسازی نمای شهری و بهسازی وضعیت ظاهری المان های موجود در سطح معابر منطقه۲۱، طرح فوریتی پاکسازی جداره های نواحی سه گانه این منطقه به متراژ ۱۰۰۰۰ متر مربع انجام شد.

دیدگاه کاربران