عضویت در خبرنامه الکترونیک

امور فرهنگی به ویژه مساجد به خوبی رونق گرفته است

کد خبر: 84927
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۱۷ ق.ظ

امام جمعه شهرری در دیدار نوروزی شهردار منطقه ۲۰ گفت: با توجه به فعالیت‌های شهرداری، امور فرهنگی به ویژه مساجد، به خوبی رونق گرفته است.

به گزارش نداي مردم ، حجت الاسلام و المسلمین سید علی شاهچراغی در جریان نخستین دیدار شهردار و مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ که به مناسبت آغاز سال جدید در دفتر امام جمعه برگزار شد، افزود: شهرداری در حوزه فرهنگ فعال عمل کرده است و شاهد رونق مساجد و امور فرهنگی هستیم.

حجت الاسلام شاهچراغی با اشاره به اینکه این فعالیت رضایت عامه مردم را نیز به دنبال داشته است، گفت: بر ماست که در نظام جمهوری اسلامی، خدمتی را از شهروندان دریغ نکنیم، هر چند که ما بیشتر به این خدمات و اثرات معنوی آن نیازمندیم.

امام جمعه شهرری در ادامه به بیان چند روایت در خصوص اجر و پاداش خدمت به خلق پرداخت و برای خدمتگزاران در سال جدید، آرزوی توفیق روزافزون کرد.

در ادامه سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ نیز ضمن تبریک سال جدید و ایام مبارک ماه رجب، گفت: بخش‌های مختلف مدیریت شهری منطقه ۲۰ در ایام نوروز در زمینه گردشگری، اسکان مهمانان نوروزی، راهنمایی مسافران و زائران و فعالیت‌های نگهداشتی و خدماتی در آماده باش کامل بوده است تا شهروندان روزهای نخست سال را در محیطی آماده و با رفاه کامل آغاز کنند.

صفوی افزود: تکریم از خانواده معظم شهدا یکی از مهمترین برنامه‌های این ایام بود که در قالب طرح مادران آسمانی، تورهای تهران گردی و ری گردی و همچنین دیدارهای نوروزی انجام شد.

وی به ابلاغ برنامه های سال ۹۶ اشاره کرد و یادآور شد: عوامل اجرایی حوزه‌های شهری منطقه ۲۰ بر اساس ویژه برنامه های تدوین شده آماده خدمات رسانی به شهروندان در سال جدید هستند.

شهردار منطقه ۲۰ اتمام پروژه‌های در حال اجرا و تحقق درخواست ها و نیازهای محله ای شهروندان که بر اساس نظر شورایاران و در قالب برنامه اجرایی محلات است را از مهمترین اقدامات سال ۹۶ مدیریت شهری این منطقه جنوبی برشمرد.

دیدار صمیمانه با امام جمعه شهرری، به مناسبت آغاز سال جدید و با حضور شهردار، معاونین، مشاوران، مدیران ارشد و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه ۲۰ در دفتر امام جمعه برگزار شد.

دیدگاه کاربران