عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴

بهسازی و ترمیم آسفالت ۲۵۰ معبر منطقه ۴

کد خبر: 84974
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۴۴ ب.ظ

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد.

به گزارش نداي مردم، مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران پیاده در سطح معابر، طرح استقبال از بهار ۹۶ در حوزه معاونت فنی و عمرانی در موضوعات لکه گیری آسفالت و مرمت نوارهای حفاری، درزگیری، کف کشی انهار، دریچه ، مرمت پیاده رو و کفپوش، لکه گیری مکانیزه و مرمت نهر، جداول و کانیو در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به پیش بینی بارش های بهاری و جلوگیری از آبگرفتگی معابر، مشکلات انهار ، جداول و کانیوها به همراه ۶۵ دریچه بهسازی و مناسب سازی شد.

وارسته با اشاره به مناسب سازی پیاده روها برای تردد بهینه عابران پیاده افزود: در طرح استقبال از بهار ۹۶ بیش از ۱۰۸ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع پیاده رو و کفپوش مرمت و مناسب سازی شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: همچنین در این طرح بهاری ۲۹۶ تن آسفالت در قالب لکه گیری معابر اصلی و فرعی در فضایی به مساحت ۱۳۳۱ تن آسفالت در محلات و بزرگراه ها پخش شد.

وی تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار ۹۶ حفاری ها با پخش ۵۴ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۲۴۲ متر مربع مرمت و بهسازی شد.

وارسته با اشاره به مناسب سازی معابر باغ پرندگان تهران گفت: به منظور رفاه حال گردشگران، ۲۴۹۰ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۱۷۵۰۰ متر مربع در فاز ۲ این مجموعه تفریحی و گردشگری پخش شد.

دیدگاه کاربران