عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک :

پروژه‌های تقاطع سه سطحی و ۳۵ متری شهید افتخاری امسال به اتمام می‌رسد

کد خبر: 84977
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۴۶ ب.ظ

پروژه‌های تقاطع سه سطحی و ۳۵ متری شهید افتخاری به عنوان بزرگ‌ترین پروژه‌های منطقه یک شهر تهران در سال جاری به اتمام می‌رسد.

به گزارش نداي مردم، مهندس بهمن محبوبی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: دبیران شورایاری محلات ۲۷ گانه شمال تهران با هدف آشنایی با روند پیشرفت پروژه‌های تقاطع سه سطحی و ۳۵ متری شهید افتخاری به همراه مدیریت شهری تهران از این پروژه‌ها بازدید کردند.

وی گفت: پروژه ۳۵ متری شهید افتخاری از خیابان شهید پورابتهاج تا خیابان شهید مژدی (اوشانی) به طول یک و نیم کیلومتر ادامه دارد که اعتبار پیش بینی شده آن حدود ۳۵ میلیارد تومان است.

محبوبی افزود : این پروژه ها در محدوده شرق منطقه یک و جهت اتصال بزرگراه‌های این محدوده در حال اجراست و با اتمام آن بخش عمده ایی از ترافیک این محدوده کاهش و تردد روان می شود.

این مقام مسئول یادآور شد: خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری به عنوان اتصال مجموعه دارآباد به بزرگراه امام علی (ع) وشهید صیاد شیرازی در حال احداث است و در سال جاری به نتیجه می رسد.

محبوبی از پروژه‌های بالا دست بلوار ارتش و تقاطع های ۳ سطحی؛ امام علی (ع) و شهید صیاد شیرازی شهرداری تهران به عنوان پروژه‌های مرتبط با پروژه شهید افتخاری نامبرد که با متصل شدن این پروژه‌ها به یکدیگر حجم سنگینی از ترافیک در منطقه کاهش خواهد یافت.

دیدگاه کاربران