عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ :

زنده شدن بازی‌های بومی محلی در جشنواره ورزشی بهارانه

کد خبر: 85087
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۳۸ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برگزاری جشنواره ورزشی بهارانه خبر داد و گفت: از ۲۰ فروردین تا ۳۰ فروردین این جشنواره ورزشی برای عموم شهروندان برگزار می شود و غرفه های ورزشی منطقه ۶ در پارک پلیس مستقر شده و پذیرای عموم شهروندان بوده و توانسته با زنده کردن بازی های بومی محلی نشاط خاصی را درمیان شهروندان ایجاد کند.

به گزارش نداي مردم ، مهرشاد الله ویردی با بیان اینکه این جشنواره با شعار تفریح، ورزش، تندرستی، همه جا، برای همه برگزار می‌شود ادامه داد: هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در غرفه ورزشی منطقه ۶ تمام بازی‌های بومی محلی، بازی‌های توپی و ورزش های مهیج برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با دعوت از شهروندان برای شرکت در این جشنواره گفت: افزایش نشاط و شادابی شهروندان هدفی است که به دنبال آن هستیم و اعتقاد داریم اگر نشاط و شادابی به جامعه منتقل شود پویایی شهروندان در زندگی شهری بیشتر شده و به افزایش کارایی شهر و شهروندان منجر می شود.

الله ویردی با اشاره به استقبال شهروندان از سلسله برنامه هایی که در طول عید در پارک‌ها و بوستان های قلب پایتخت برگزار شد گفت: شهروندان همواره با اشتیاق از برنامه های تدارک دیده شده استقبال می کنند و این انگیزه ما را در خدمت رسانی به شهروندان دوچندان می کند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به افزایش سرانه ورزشی قلب پایتخت طی چند سال گذشته گفت: ساخت مجموعه‌های تفریحی و ورزشی در مرکز شهر توانسته رضایت شهروندان را جلب کند.

دیدگاه کاربران