عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه دو :

جشنواره ” ورزش،تفریح، تندرستی همه جـا برای همه” در بوستان جوانمردان

کد خبر: 85153
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۳۶ ب.ظ

جشنواره تفریحی ورزشی و فرهنگی “ورزش، تفریح، تندرستی همه جا برای همه” به صورت همزمان در مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران به صورت پهنه بندی در شهر تهران شروع و منطقه ۲ با جایگیری در پهنه شمال غرب و با مشارکت مناطق ۲، ۵، ۹، ۲۱، ۲۲ فعالیت خود را در محل بوستان جوانمردان آغاز کرد.

به گزارش نداي مردم ، این جشنواره در ادامه برنامه های فراغتی ایام بهار، پیش بینی و به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۲۱ الی ۳۰ فروردین ماه با ایجاد فضایی شاد و مفرح و بسترسازی اوقات فراغت شهروندان در تمامی گروه‌های سنی بر پا شده است

مسعود خسروی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه دو، ضمن تشریح برنامه‌های این جشنواره اظهار داشت: بیش از ۳۰ غرفه با محتوای آموزشی، بازی‌های تفریحی و مهیج برای گروه‌های سنی متعدد در کنار فعالیت‌های ۴ منطقه دیگر مشارکت کننده در محل بوستان جوانمردان ایجاد شده و شهروندان می‌توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۲ از خدمات ارائه شده در این جشنواره در مدت زمان برپایی، بهره‌مند شوند.

خسروی با اشاره به استقبال شهروندان از جشنواره‌های با محتوای تفریحی ورزشی افزود: طبیعت شهری زیبای بهار و اشتیاق شهروندان برای حضور در بوستان‌ها به همراه خانواده،ضرورت برنامه ریزی فراغتی آنها را در این فصل بیش از پیش تاکید می نماید و بسترسازی تفریحی در محل بوستان ها از جمله اقدامات موثری است که با استقبال مطلوب شهروندان مواجه است.

وی در ادامه تصریح کرد: کارشناسان و مدیران حوزه اجتماعی منطقه ۲ در طی روزهای برپایی جشنواره با حضور در محل راهنما و پذیرای استقبال کنندگان خواهند بود و امیدواریم بتوانیم میزبانی شایسته ای را از آنها به عمل آوریم

گفتنی است در کنار غرفه‌های تفریحی و بازیهای فکری و ورزشی؛ غرفه‌های متعدد آموزش شهروندی، سلامت، فرهنگی و خدمات اجتماعی برای معرفی فعالیتهای اجتماعی مدیران شهری به شهروندان بر پا شده است.

غرفه تیراندازی، بازی‌های بومی محلی، بازی های رایانه ایی، استخر ماهی، دارت، کلبه بازی کودک، شن بازی و ….. از جمله غرفه‌های منطقه ۲ در جشنواره تفریحی ورزشی تندرستی” همه جا برای همه ” است.

دیدگاه کاربران