عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرج :

شهرداری کرج، پیشگام اجرای شعار سال ۹۶ در البرز است

کد خبر: 85178
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۳۸ ب.ظ

شهردار کرج گفت: فرهنگسازی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، احداث تقاطعات غیر هم سطح، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و سرعت بخشیدن به پروژه هایی همچون قطار شهری از جمله موضوعاتی است که در سال ۹۶ توسط این نهاد خدمات رسان با جدیت پیگیری می شود.

به گزارش نداي مردم ، علی ترکاشوند این مطلب را عنوان کرد و گفت: عملکرد شفاف، مرتفع ساختن حداکثری نیازهای شهری، احداث پروژه های خدماتی، عمرانی، فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک، پاسخگویی سریع به ارباب رجوع و کسب رضایتمندی شهروندان از جمله اولویت های مدیریت شهری کرج طی چهار سال گذشته بود که با همت مسئولان و کارکنان این مجموعه و بازخورد انعکاس رضایت مردم بصورت مطلوبی محقق گردید.
شهردار کرج اظهار داشت: در سال ۹۵ که با عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نامگذاری شده بود، شهرداری کرج با رویکرد صرفه جویی در هزینه های جاری، بهره گیری از امکانات و استفاده موثر از منابع پایدار به منویات مقام عظمای ولایت تا حد بسیار زیادی جامه عمل پوشاند و در سال ۹۶ نیز به دنبال آن است تا در کنار اقتصاد مقاومتی، زمینه را برای تولید و اشتغال در شهر در حیطه وظایف خود محقق سازد.
ترکاشوند ادامه داد: شهرداری ها بعنوان یکی از نهادهای عمومی دارای ظرفیت می توانند نقش تاثیرگذاری را در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشته باشند و باید اذعان داشت که این دستگاه جایگاه ویژه ای را در اجرای اهداف سالجاری دارد و به عنوان یک بازوی قدرتمند دولت برای انجام اهداف اقتصادی کشور به حساب می آید.
این مسئول به برخی برنامه های مدیریت شهری کرج برای سال جدید اشاره کرد و جذب سرمایه های گذاری را برای اجرای برنامه های اقتصادی شهرداری کرج بسیار موثر دانست؛ کسب درآمدهای پایدار و شناسایی و دستیابی به منابع جدید درآمدی از دیگر اولویت های این دستگاه برای سال ۹۶ بود که شهردار کرج بر آن تاکید کرد.
وی در پایان گفت: عملی شدن اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، رکود اقتصادی، گرانی و بسیاری از مشکلات را در کشور مرتفع می سازد و باید توجه داشت که هدف اصلی اقدامات تمامی ارگان ها و دستگاه های خدمات رسان در این سال باید در این زمینه برنامه ریزی شود.

دیدگاه کاربران