عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران :

دعوت از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر تهران

کد خبر: 85236
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۵۳ ب.ظ

مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرتهران جهت ارائه ایده های خلاقانه و نوآور خود برای بهبود عملکرد مدیریت شهری در دومین ایده بازار شهری دعوت می نماید.

به گزارش نداي مردم ،علی فرهادی گفت :با هدف پرورش و بهره‌گيري از ايده‌هاي خلاقانه و كاربردي شهروندان در ارتقاء سطح زندگي شهري، دبيرخانه دائمي ايده‌هاي شهري ایجاد شده است و برگزاري دومين ايده بازار شهري در ابتداي سال جاري در برنامه عملياتي خود قرار دارد.

معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران عنوان کرد : این رویداد فرصت مناسبی برای مشارکت افرادی است که ظرفیت مشارکت در شورای شهر را در خود دیده‌اند تا با حضور در ایده بازار حداقل یک ایده خلاقانه برای مدیریت بهینه شهر تهران را ارائه دهند.

رییس ستاد برگزاری دومین ایده بازار شهری تصریح کرد:در صورتی که این افراد در شورای شهر به عنوان منتخب مردم حضور داشته باشند خودشان موضوع ایده را پیگیری می‌کنند و در غیر این صورت، مدیریت شهری می‌تواند از ظرفیت مذکور استفاده نماید.

فرهادی خاطر نشان کرد : با عنایت به ثبت نام بیش از دو هزار نفر در انتخابات شورای شهر تهران در صورت مشارکت این افراد در ایده‌بازار این رویداد می‌تواند به عنوان بستری مناسب برای جمع‌آوری ایده‌های نوآورانه کاندیداهای شورای شهر به مجموعه‌ای قابل اعتنا تبدیل گردد.

علی فرهادی افزود:الگوي برگزاري دومين ايده بازار شهري با كاركرد بهره‌گيري از نوآوري‌هاي خلاقانه شهروندان، نخبگان دانشگاهي، پژوهشگران جوان و اجرايي نمودن ايده‌هاي برتر طراحي شده است و بر آن است تا فضايي را به منظور عملياتي شدن ايده‌ها در شهر فراهم آورد. بي گمان برگزاري اثر بخش اين رويداد، مشاركت حداكثري همه ذي نفعان بالاخص شركت‌هاي فناوري و ايده‌پردازان جوان، براي حل چالش‌هاي اصلي در شهر را مي‌طلبد.

معاون علم و فناوری مرکز مطالعات تاکید کرد این رویداد فرصتی است تا اندیشه‌های نخبگان و متخصصان از طیف‌های مختلف اجتماعی قابلیت اجرایی شدن بیابد لذا مرکز مطالعات از تمامی شهروندان برای مشارکت در این مهم دعوت به عمل می‌آورد.

دیدگاه کاربران