عضویت در خبرنامه الکترونیک
مرکز مدیریت راه های کشور :

محدودیت های ترافیکی از ۳۰ فروردین تا ۲اردیبشهت دربرخی ازمحورهای برون شهری

کد خبر: 85325
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲ ق.ظ

مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت‌ ترافیکی آخر هفته در برخی از محورهای برون شهری در بازه زمانی ۳۰ فروردین ماه تا ۲ اردیبهشت ماه سال جاری برای موتورسیکلتت ، سواری و تریلر، کامیون و کامیونت را اعلام کرد.

به گزارش نداي مردم ، ‌تردد موتور‌سیکلت از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ اردیبهشت ماه در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز جمعه یکم اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۷ الی ۲۳ روز جمعه این هفته از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام خواهد شد.
همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و محور هراز در این مدت ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه و از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در محور هراز ممنوع خواهد بود.
در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه اول اردیبهشت ماه سال جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس شده است.
در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه کرج – تهران، آزادراه کرج – قزوین، آزادراه تهران – کرج، آزادراه قزوین – کرج، آزادراه ساوه – تهران، تهران – شهریار، تهران – پاکدشت، پاکدشت – تهران، آزادراه تهران – ساوه و کرج – ماهدشت بیشترین تردد در محورهای برون شهری را به خود اختصاص دادند.
طبق آخرین اطلاعات دریافتی از یکهزار و ۹۳۶ تردد شمار در سطح کشور در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به ‌روال عادی در جریان است.
اوج تردد وسایل نقلیه در این مدت در محورهای برون شهری، بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد نیز بین ساعات ۳ الی ۴ صبح انجام شده و هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

دیدگاه کاربران