عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 7 :

احداث یک میدان میوه و تره بار جدید در منطقه ۷

کد خبر: 85390
تاریخ انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۲۳ ب.ظ

شهردار منطقه ۷ از احداث میدان میوه و تره بار جدید در این منطقه طی ماه های آتی با هدف فراهم نمودن امکانات شهری مناسب و تسهیل و تسریع در تهیه مایحتاج روزانه برای شهروندان خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، دکتر سعید طلوعی با اعلام این مطلب افزود: عملیات اجرایی ساخت میدان میوه و تره بار در سال جاری انجام و به همین منظور زمین اختصاصی یکی از این میادین میوه و تره بار تحویل سازمان میادین و تره بار شده است.
وی اظهار کرد: زمین واگذار شده در بزرگراه صیاد شیرازی شمال، بعد از میدان سبلان، خروجی مسیل باختر جنب ایستگاه مترو مجیدیه در حدود مساحت دو هزار و ۷۰۰ مترمربع بوده و پیش بینی می شود فعالیت احداث میادین میوه و تره بار طی ماه های آتی به منظور رفع نیاز شهروندان ناحیه ۵ و سهولت دسترسی آنها به میادین به اتمام برسد.
شهردار منطقه ۷ با اشاره به اینکه با اجرای این طرح تعداد میادین تره و بار منطقه به ۶ مرکز خواهد رسید، خاطرنشان کرد: ایجاد میادین میوه و تره بار که بتواند مایحتاج روزانه شهروندان را تامین کند یکی از مطالبات همیشگی مردم منطقه ما بوده است و به همین منظور ایجاد میدان میوه وتره بار را در دستور کار قرار داده ایم.
وی در پایان با اشاره به تدابیر شهردار تهران در راستای بسط و توسعه میادین میوه و تره بار پایتخت، عنوان کرد: سعی بر این است تا میدان ها در محله های محروم تر در راستای رفاه حال شهروندان احداث شود.

دیدگاه کاربران