عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تهران :

نقشه سه بعدی شهرتهران رونمایی شد

کد خبر: 85423
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۳ ق.ظ

نقشه سه بعدی پایتخت شامل نقشه همراه شهرتهران، سامانه مشاهده تخلفات رانندگی رویت شده و کتاب اطلس پایداری شهر تهران روز یکشنبه با حضور شهردارتهران و جمع زیادی از مدیران شهری رونمایی شد.

به گزارش نداي مردم، محمدباقر قالیباف در این آئین با بیان اینکه مدیریت مهمترین چالش نهادهای دولتی، سازمان های عمومی غیردولتی و بخش خصوصی است، اظهار کرد: این چالش به نوع تفکر در مدیریت برمی گردد.
قالیباف اظهارکرد: زمانی که تفکر نسل دومی و مربوط به دهه ۶۰ یا ۷۰ میلادی باشد این نگرش وجود دارد که هر فرد یک خودرو داشته باشد، اما در تفکر نسل چهارمی ودرحوزه حمل و نقل هیچ کس داشتن یک خودرو برای هر فرد را تبلیغ نمی کند.
وی خاطرنشان کرد: امروز نگاه و تفکر در حوزه مسائل اجتماع و به ویژه اقتصادی متحول شده و با ورود سیستم های دانش بنیان تحولات زیادی در این زمینه رخ داده است.
شهردارتهران گفت:عدالت اجتماعی و جغرافیایی ، شفافیت ، مبارزه با فساد ، کنترل وقت ، کاهش تورم و هزینه های تولید و حمل نقل به صورت سیستماتیک در نتیجه استفاده از این سیستم ها حاصل می شود.
وی تصریح کرد: یکی از مشکلات جدی ما این است که می خواهیم با مدیریت ۶۰ سال قبل جامعه امروز را اداره کنیم که این امر نشدنی است.

دیدگاه کاربران