عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۴ :

مراکز تفریحی و بزرگراه های منطقه ۴ مناسب سازی شد

کد خبر: 85464
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۰۰ ب.ظ

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۴ از مناسب سازی و بهسازی معابر منطقه خبر داد و گفت: به منظور تامین اوقات فراغت شهروندان، بیش از ۳۵۰۰ متر مربع از معابر تفریحی و بزرگراهی منطقه ۴ بهسازی شد.

به گزارش نداي مردم ، مهدی وارسته با بیان این مطلب افزود: همزمان با آغاز طرح از استقبال از بهار ۱۳۹۶ و تامین فضای مفرح شهری برای استفاده خانواده ها و ایمن سازی معابر طرح بهسازی و مناسب سازی بزرگراه ها، پیاده روها و همچنین مراکز تفریحی و گردشگری بیش از ۳۱ تن آسفالت لکه گیری شد.

وی افزود: اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت به مساحت ۲۶۳۰ متر مربع در دو لایه در جنوب به شمال بزرگراه شهید بابایی از دیگر اقدامات اجرایی ماه جاری است که با پخش ۷۰۰ تن آسفالت تراش و روکش شد.

معاون فنی و عمران منطقه با اشاره به بهسازی ورودی به جنگل یاس در کندروی بزرگراه شهید بابایی گفت: به منظور استفاده شهروندان از فضای سبز جنگلی بوستان یاس فاطمی، تراشه آسفالت به ضخامت ۶ سانتی متر به مساحت ۱۵۵ متر طول در دو روز کاری پخش شد.

وارسته در پایان از احداث کانیو شمالی و جنوبی به طول ۵۰۰ متر طول در ۲۰ روز کاری در محله تهرانپارس خبر داد و گفت: معابر آسیب دیده محلات منطقه نیز تا نیمه اردیبهشت سالجاری لکه گیری و روکش آسفالت می شوند.

دیدگاه کاربران