عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو :

بهبود شرایط موجود در سطح محلات منطقه دو

کد خبر: 85582
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۴۱ ق.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو به همراه مدیران حوزه اجتماعی و مسوولین محلات از سرای محلات و زمین‌های ورزشی سطح منطقه بازدید کرد و در این بازدید گفت: بهبود شرایط موجود محلات و رفع موانع در اولویت امور است.

به گزارش نداي مردم، مسعود خسروی در این باره اظهار داشت: این بازدیدها پیرو برنامه‌های منظم و مدون به صورت میدانی و در سطح محلات در ابعاد بسیار کوچک و با هدف شناسایی مسایل و مشکلات مرتبط با حوزه‌های مختلف عملکردی شهرداری اعم از خدمات شهری، فنی، عمرانی، امور اجتماعی و فرهنگی و رفع این موارد در اسرع وقت است.

وی افزود: بهبود شرایط موجود در محلات، علی الخصوص در حوزه نگهداشت شهری که مورد تأکید خاص و ویژه شهرداری تهران است؛ به عنوان یک اولویت، همواره مد نظر بوده و در این راستا، بازدیدهای دوره‌ای و رسیدگی فوریتی به امور مورد توجه قرار دارد.

وی در پایان ضمن بیان موارد مطرح شده در روند بازدید افزود: رسیدگی و حل موانع در اسرع وقت توسط مدیران چون تعمیر و بازسازی سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان بدلیل فرسودگی، هماهنگی جهت بازدید کارشناس واحد HSE در خصوص مسائل ایمنی، نگهداشت سرای محلات و پیگیری لازم جهت تجهیز کامل سرای محله، تعمیر و بازسازی دیوار و ستون‌ها، ایمن سازی حاشیه کفپوش های زمین چمن مصنوعی، ترغیب بر جلب مشارکت حداکثری شهروندان و استفاده از پتانسیل آنها جهت بهره مندی از ظرفیت‌­ها و توانمندی‌­های ایشان و … از جمله عناوین و نتایج این بازدیدها بود.

لازم به ذکر است این بازدیدها با همراهی هیات امنا، مدیران محلات و مدیر اجتماعی نواحی انجام شد و طی جلسات، برنامه اجرایی آسمان آبی – زمین پاک و دیگر موضوعات مرتبط با فعالیت این سراها نیز طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه کاربران