عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ :

ترافیک شمال شرق تهران روان‌تر می‌شود

کد خبر: 85592
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳ ق.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از روانتر شدن ترافیک در سطح منطقه خبر داد و گفت: با احداث ۳ دسترسی شریانی در شمال شرق تهران ترافیک شهری روانتر خواهد شد.

به گزارش  نداي مردم، مهدی اناری در این زمینه گفت: به منظور ساماندهی، روان سازی و کاهش ترافیک، تصادفات و رضایت خاطر شهروندان در این خصوص، ترافیک شمال شرق تهران با احداث سه دسترسی اصلی سروسامان می یابد.

وی اظهار داشت: در این راستا رمپ خروجی از پل مبارک آباد به بزرگراه امام علی(ع) جنوب با احداث ۴۹۰ مترطول جدول و ۱۰۰۰ متر مکعب عملیات خاکی باعث تردد آسان شهروندان خواهد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه افزود: در ادامه این عملیات می توان به احداث دسترسی از محله شمیران نو به کندروی استقلال شرق با احداث۳۴۰ مترطول جدول و ۱۰۰ متر مکعب عملیات خاکی اشاره کرد.

اناری با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از باغ پرندگان در این منطقه گفت: با توجه به استقبال خوب و شایسته شهروندان از باغ زیبای پرندگان و به منظور تردد آسان و رفاه حال ایشان دسترسی به طول ۳۰۰ مترطول در این مکان احداث شد.

وی در ادامه افزود: پیرو اجرای این طرح، جهت تکمیل مسیرهای فوق الذکر و جمع آوری و ساماندهی آبهای سطحی، ۲۰۰۰ متر طول جدول در حاشیه دسترسی های موجود در باغ پرندگان احداث گردید.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در پایان گفت: به منظور ایمن سازی معابر موجود در باغ پرندگان ۱۰۰ تابلو هشداردهنده

دیدگاه کاربران