عضویت در خبرنامه الکترونیک
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران :

تعرفه حمل و نقل را طوری تعیین کنید که شاهد پیشرفت خطوط مترو باشیم

کد خبر: 85597
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹ ق.ظ

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعرفه ها باید به نحوی تعیین شود که ما روز به روز شاهد توسعه بیشتر این خطوط باشیم، نه اینکه به دلیل فشارهایی که به مدیریت شهری وارد می شود این خدمات محدود شود.

به گزارش نداي مردم ، رضا تقی پور سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دولت سال‌ها است که سهم خود را در خصوص مترو پرداخت نکرده است، اظهار داشت: بر اساس قانون، دولت برای توسعه حمل و نقل عمومی باید یک سوم هزینه را پرداخت کند اما چندین سال است که این سهم مشخص شده از سوی دولت پرداخت نشده است.

وی افزود: پرداخت نشدن سهم از سوی دولت یک فشار مضاعف است، به همین دلیل در شورای شهر تهران نگرانیم که این امر باعث کاهش کیفیت خدمات و یا محدود شدن آن در کمیت شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: امروزه همه شهروندان معتقدند که راه حل اساسی بسیاری از مشکلات از جمله آلودگی هوا و کاهش ترافیک در معابر و خیابان ها توسعه حمل و نقل عمومی است، به همین دلیل باید از خط قرمزهای به وجود آمده عبور کنیم.

تقی پور با تاکید بر اینکه مردم باید از توسعه مترو حمایت کنند،به باشگاه خبرنگاران گفت: تعرفه ها باید به نحوی تعیین شود که ما روز به روز شاهد توسعه بیشتر این خطوط باشیم، نه اینکه به دلیل فشارهایی که به مدیریت شهری وارد می شود این خدمات محدود شود.

دیدگاه کاربران