عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

پاکسازي آلودگی های بصری از سطح منطقه ۲

کد خبر: 85659
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو ، از فعالیت مستمر اداره خدمات شهری منطقه در راستای زیباسازی محیط شهری، آراستگی و پاکیزگی معابر شهری با توجه به بارندگی های اخیر در سطح منطقه از خدمات رسانی حداکثری به شهروندان خبرداد.

به گزارش نداي مردم ، علیرضا جعفری با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به افزایش چشم گیر زباله و همچنین نظافت شهری به منظور ارتقای سلامت شهر، سلامت و رفاه حال شهروندان ، اداره خدمات شهري منطقه اقدام به حذف آلودگي هاي بصري و پاکسازي برچسب هاي تبليغاتي غیرمجاز از ديواره هاي شهري، شستشو، رنگ آميزي و رفع مشکلات جداول، گاردريل ها، المان هاي شهري، تابلو هاي ترافيکي، مخازن و زير مخزني ها، انهار و جوي ها، ايستگاه هاي اتوبوس و پل هاي عابر در سطح منطقه کرده است.

وی افزود: ساعت کار ماشین آلات حمل زباله و سیمی تریلرها و ماشین آلات چندمنظوره جدول شوی، دیوار شوی، نرده شوی و جاروبها و پاکسازی و زیباسازی سطح منطقه در سال جاری افزایش یافته است.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی در جهت داشتن منطقه ای پاک و سالم یکی از مقوله های مهمی است که در این زمینه باید انجام شود وامیدواریم همه شهروندان خود را مالک اموال عمومی بدانند و نسبت به حفظ و نگهداری آن حساس باشند.

دیدگاه کاربران