عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردارمنطقه ۱۰:

افتتاح زمین چمن مصنوعی شهدای محله زنجان جنوبی منطقه ۱۰

کد خبر: 85681
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۵۱ ب.ظ

به مناسبت خجسته میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (ع) طی مراسمی با حضور شهردار، معاونین، مدیران، شورایاران و جمعی از شهروندان، زمین چمن مصنوعی محله زنجان جنوبی به نام شهدای محله توسط پدر شهید اشرفی افتتاح شد.

به گزارش  نداي مردم ، در این مراسم عباس بابازاده ضمن تبریک یگانه عالم هستی حضرت مهدی (عج) با اشاره به توسعه ورزش محلات گفت: در راستای اجرای برنامه راهبردی مدیریت شهری مبنی بر ایجاد و توسعه زیرساخت های ورزشی در محلات، چهارمین زمین چمن مصنوعی منطقه در فضای بی دفاع شهری واقع در انتهای خیابان بهنود تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) به بهره برداری رسید و تحویل مدیریت محله شد.

وی افزود: زمین چمن مصنوعی فعلی، سالیان متمادی به عنوان فضایی برای احداث پارکینگ طبقاتی رها شده و جزو نقاط بی دفاع شهری محل بروز آسیب های اجتماعی شده بود که با توجه به پیگیری های مکرر از سوی شهرداری منطقه، این تهدید محلی با احداث زمین چمن به فرصتی برای ساکنان تبدیل شد و قرار است در طبقه پایینی این زمین نیز باشگاه بدنسازی با مشارکت سرای محله احداث شود.

بابازاده افزود: در محلات هاشمی و شبیری جی نیز مکان‌هایی برای احداث زمین چمن مصنوعی پیش بینی شده و در صورت تامین اعتبارات به زودی اجرایی خواهد شد.

شهردار منطقه با اشاره به توزیع عادلانه امکانات ورزشی در محلات یادآور شد: علی رغم مشکلات موجود در بافت فرسوده منطقه، با پیگیری‌های های به عمل آمده در چند سال اخیر و احداث ۱۲ مجموعه ورزشی، منطقه از سرانه ورزشی مطلوبی برخوردار است.

وی همچنین از اهتمام ویژه دست اندرکاران برای تامین خواسته‌ها و نیازهای رفاهی، ورزشی و تفریحی قشر جوان و نوجوان خبر داد و افزود: مدیریت شهری در سال های گذشته با احداث مجموعه‌های ورزشی چند منظوره، نصب دستگاه های ورزشی در بوستان‌ها و برگزاری همایش‌های پیاده روی گام های خوبی در راستای نهادینه سازی ورزش و ایجاد شادابی و نشاط شهروندان برداشته است و این موضوع با توجه به مطالبات شهروندان در حال پیگیری است

دیدگاه کاربران