عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

ایمن سازی ۱۲ پل هوایی در منطقه ۲

کد خبر: 85721
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از ایمن سازی تعداد ۱۲ پل هوایی عابر پیاده در منطقه ۲ با هدف استاندارد سازی و حفظ حریم و ایمنی در تردد شهروندان خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت : پل های هوایی عابر پیاده یکی از ملزومات اساسی برای حفظ سلامتی و ارتقاء ایمنی تردد عابرین پیاده در سطح شهر هستند که ترمیم آنها در دستور کار اداره زیباسازی منطقه با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران قرار گرفت تا شرایط مطلوبی برای تردد شهروندان ایجاد شود برهمین اساس تا کنون ۱۲ پل عابر پیاده در منطقه ۲ ایمن سازی شده است و سایر پل ها نیز تا روزهای آتی ساماندهی می شوند.

وی افزود: با توجه به شرایط جوی منطقه۲ و ضرورت ایمن سازی پل های هوایی عابر پیاده برای تردد شهروندان اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۲ با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران اقدام به انجام ترمیم کف پوش این پل ها نمود ودر اجرای این طرح از کف پوش های اپوکسی استفاده کرد.

معاون خدمات شهری و محییط زیست منطقه، شستشوی پل های عابر را اقدام دیگری در راستای طرح نگهداشت پل ها دانست و گفت: نصب پل های عابر پیاده بر عهده معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه است و تامین روشنایی، رنگ آمیزی و شستشوی پل و ترمیم آن بر عهده اداره زیباسازی منطقه قرار دارد.

دیدگاه کاربران