عضویت در خبرنامه الکترونیک

بازیکن جنجالي پرسپولیس در تیم دایی

کد خبر: 85722
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷ ق.ظ

علی دایی معمولا علاقه خاصی به جذب بازیکنان جنجالی که بخصوص از پرسپولیس کنار گذاشته شده اند، دارد. او که پیش از این بعد از اخراج پیام صادقیان از پرسپولیس او را به تیمش آورده بود، حالا بعد از برعهده گرفتن هدایت سایپا برای فصل بعد، درصدد است تا رامین رضاییان را جذب کند.

به گزارش خبرنگار ورزشي نداي مردم، این بازیکن جنجالی تابستان گذشته پرسپولیس را به مقصد لیگ ترکیه ترک کرد و بعد یک سری قضایا دوباره به پرسپولیس بازگشت و مدتی هم در ترکیب پرسپولیس بازی کرد اما نهایتا پیش از پایان فصل به دلیل اختلافاتش با برانکو از پرسپولیس کنار گذاشته شد.

رضاییان بعد از جدایی از پرسپولیس گفته بود که می خواهد در فوتبال اروپا به کارش ادامه بدهد اما در شرایطی که این مدافع راست آماده هنوز پیشنهاد مناسبی دریافت نکرده، باشگاه سایپا به درخواست دایی، می خواهد با وی وارد مذاکره شود.

رابطه خوب دایی با رضاییان می تواند شرایط را برای حضور این بازیکن جنجالی در سایپا برای فصل فراهم کند و احتمالا شاهد نارنجی پوش شدن رضاییان خواهیم بود، این درحالی است که پیش از این باشگاه استقلال هم درصدد جذب رضاییان برآمده بود اما نهایتا منصوریان با اذعان به اینکه رضاییان قسم خورده که استقلالی نشود، از کنسل شدن این انتقال خبر داد.

دیدگاه کاربران