عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ :

نصب و تعویض گاردریل‌های بزرگراه کردستان و مدرس

کد خبر: 85774
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰ ق.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از نصب گاردریل در محور تندرو بزرگراه کردستان و تعویض گاردریل‌های بزرگراه مدرس خبر داد.

به گزارش نداي مردم، ولی مسگری نجاتی با بیان اینکه در قسمت تندرو بزرگراه کردستان ۱۰۰ متر گاردریل نصب شده است ادامه داد: همچنین گاردریل‌هایی که در بزرگراه مدرس خراب شده بود، تعویض گشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ همچنین به احداث نرده های ترافیکی در محدوده خیابان ولیعصر فاطمی اشاره کرد و گفت: همزمان با اصلاح هندسی میدان فاطمی و به منظور ایمن سازی پیرامون تقاطع این نرده کشی ها صورت گرفت.

نجاتی از دیگر اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک در فصل بهار را خط کشی معابر سطح منطقه دانست و تصریح کرد: این خط کشی‌ها به وسیله ماشین های مکانیزه صورت گرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از احداث رفیوژ میانی در خیابان گاندی خبر داد و گفت: به منظور جداسازی مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال خیابان گاندی این رفیوژ نصب شده است.

نجاتی همچنین با اشاره به اصلاح هندسی ضلع غربی میدان فاطمی تصریح کرد: این تمهیدات به منظور روان سازی بارترافیکی این محدوده در نظر گرفته شد.

دیدگاه کاربران