عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس ستاد انتخابات قرچک:

۱۶۰ هزار نفر در قرچک واجد شرایط رای دادن هستند

کد خبر: 85806
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۰۳ ق.ظ

رییس ستاد انتخابات شهرستان قرچک گفت: ۱۶۰ هزار نفر در محدوده شهری و روستایی قرچک واجد شرایط رای دادن هستند.

به گزارش نداي مردم، علیرضا جعفری گفت: فعالیت همه کاندیداها در فضای مجازی و سطح شهرستان رصد می‌شود و طرفداران نامزدهای انتخابات در زمان قانونی تبلیغات اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و به هیچ وجه با یکدیگر درگیر نشوند.

وی با بیان اینکه متولدین ۲۹ اردیبهشت ۱۳۷۸ و بالاتر حق ارائه رای در انتخابات جاری را دارند، افزود: ۱۶۰ هزار واجد شرایط رای دادن در شهرستان قرچک وجود دارد که سعی داریم با ایجاد شور و نشاط انتخاباتی زمینه حضور حداکثری آن ها پای صندوق های رای را فراهم کنیم، همچنین بیش از ۲هزار نفر عوامل اجرایی ، خدماتی و انتظامی وظیفه برگزاری انتخابات در شهرستان قرچک را بر عهده دارند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان قرچک با اشاره به آمادگی کامل در حوزه‌های مختلف ستاد انتخابات شهرستان قرچک افزود: با تعیین۱۴۰ شعبه شهری و روستایی در سطح شهرستان، تعداد ۱۱۴ شعبه ثابت در حوزه شهری و ۲۶ شعبه ثابت روستایی در ادارات، مدارس، مساجد و حسینیه ها و تعداد ۲ صندوق به صورت سیار در سطح شهرستان اختصاص یافته است.

جعفری درپایان گفت: کمیته امحاء ستاد انتخابات شهرستان قرچک به شدت با تخلفات تبلیغاتی برخورد کرده و پس از مستند سازی از تخلفات، آن ها را به مراجع قضایی معرفی می کند.

دیدگاه کاربران