عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 4 :

هرس ۲۰۰ هزار متر مربع از درختچه های شمال شرق تهران

کد خبر: 85819
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از اجرای طرح بهاره بازپیرایی فضای سبز خبر داد و گفت: درختان و درختچه های معابر، جنگل ها و بوستان های منطقه ۴ بازپیرایی و هرس شد.

به گزارش نداي مردم ، حسین سیگارودی در این باره گفت: همزمان با بارش های بهاری و به منظور جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها و خشکی درختان، طرح به زراعی، بازپیرایی و هرس درختچه های ترون و شمشاد در سطح منطقه اجرا شد.

وی با بیان اینکه این طرح در قالب طرح آسمان آبی زمین پاک و ارتقای سطح سلامت و آراستگی شهری اجرا شده است، افزود: در این عملیات بیش از ۲۰۰ هزار مترمربع ترون و شمشاد در سطح نواحی ۹ گانه و بوستان های جنگلی منطقه هرس شد.

سیگارودی افزود: این طرح در بوستان های پلیس، صدف، تولد، یاس فاطمی، مجیدیه، نوفل لوشاتو، ولیعصر(عج)، احد زاده، بوستان جنگلی لویزان و…. اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: به منظور ارتقاء عناصر غذایی خاک، طرح فوریتی خاک ورزی و اصلاح خاک در معابر و بوستان های سطح منطقه انجام می شود.

معاون خدمات شهری منطقه۴ در پایان با اشاره به پاکسازی بوستان ها گفت: علف کشی و پاکسازی۴۰۰ هکتار از بوستان ها، رفیوژها، لچکی ها و باغچه های موجود در معابر در یک ماه گذشته یکی دیگر از اقدامات این طرح می باشد.

دیدگاه کاربران