عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان :

تعداد سمن های جوانان در دولت از ۵۰ به ۲۵۰۰ سمن افزایش یافت

کد خبر: 85848
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۱۲ ب.ظ

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان از ۵٠ سمن در آغاز دولت یازدهم به ۲۵۰۰ سازمان افزایش یافت.

به گزارش نداي مردم ،محمدرضا رستمی عصر دوشنبه درجشنواره نشاط و امید جوانان درمحل سالن ایرانیان ورزشگاه آزادی، با بیان مطلب فوق اظهارکرد: در دولت تدبیر و امید خانه جوان درمراکز استان ها و در ١۶ شهرستان راه اندازی شد که تا پایان سال به ١٠٠ خانه افزایش می یابد.

رستمی با بیان اینکه دولت یازدهم ادغام ورزش و جوانان را اقدامی اشتباه وغیرکارشناسی اعلام کرد و خواستار احیا مجدد سازمان ملی جوانان شد، ادامه داد: با احیا مجدد سازمان جوانان به مطالبات جوانان پاسخ دهد که امیدوارم آثار و برکات آن به همه شما در سراسر کشور برسد.

معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: وقتی در ابتدای دولت یازدهم در حوزه جوانان کار را شروع کردیم، با شرایط غم انگیز و ناراحت کننده ای همچون خستگی جوان مواجه بودیم که دیگر شور و نشاط قبلی خود را از دست داده بود.

به گفته وی، اعتماد به همدیگر و حتی اعتماد به ساختار اداری کشور شکسته شده بود و جوانان حاضر نبودند در کشور نقش آفرینی کنند تا آینده خود و جامعه را در دست بگیرند، از این رو قرار شد پژوهشی در این زمینه در معاونت جوانان وزارت ورزش و امور جوانان انجام و برنامه هایی برای خروج از این وضعیت تهیه شود.

رستمی مهمترین برنامه های دستور کار دولت یازدهم را نیاز جوانان در حال ازدواج به مسکن، وام و مشاوره عنوان کرد و گفت: دولت وام ازدواج را از سه به ١٠ میلیون تومان افزایش داد و واحد مشاوره را راه انداخت.

به گزارش ایرنا، جشنواره نشاط وامید جوانان با حضورحجت الاسلام مجید انصاری معاون رییس جمهور، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و دیگر مسئولان وزارت ورزش و جوانان و همچنین قشر عظیمی از جوانان در سالن ایرانیان ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

دیدگاه کاربران